Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Of, dragii de ei, pana mai cresc...Si I da ceva semne de raceala, tot stranuta asa fara muci si parca mai tuseste, totusi. Tot o controlez de febra.

Poate scapam fara raceala. 

Si aici e cald si frumos, as sta si eu mai mult afara.

I nu prea se omoara cu somnul ziua. In niciun caz in carucior in parc sau oras. Mai doarme in masina daca mergem suficient de departe. Are zile in care nu doarme nici 10 minute. Nu vrea pur si simplu, desi se vede ca e obosita. Orice as face se zbate, se foieste, plange pana o scot din dormitor, apoi rade si merge la joaca. Uneori e asa obosita ca ii tremura grisinele :) dar nu reusesc nicicum sa o adorm. Mda...am incepput sa ma resemnez. Apoi are zile de recuperare, doarme bine si noaptea si 2 somnuri de zi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iesitul nostru in parc sau prin oras depinde de reusita somnului de zi....si o prind asa greu, caci adoarme devreme si se trezeste devreme. Plus programul de la cresa...abia reusim sa iesim un picut in fiecare zi. Week end urile ce mai stam mai mult pe afara.

Azi a cerut lamaie si a mancat din ea fara sa se strambe :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, Sim, nu-s eu adepta tocurilor. Sunt pantofi practici, comozi si......... albi, ca am o poseta alba care-mi place mult si pantofii ei se cam uzasera :)

 

Vio, imi pare tare rau de Vladut :(

Raceala sau ce?

Sa se faca bine repede [ruga]

 

Mes, I doarme la cresa? Cand isi face ea necesarul de somn? Sau e un fel de Maddutz si ii ajung 4-5 ore? [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Sim nu.i nimic.Alta data.

Gina te pregatesi pt venirea sotului? Sa le porti cu placere  [cupisi]

Mes in Bycyresti nu e asa cald.A fost duminuca si luni.Azi a fist f frig.

Vioo off.Cat de bine te inteleg,din pacate.Poca si pe tine! Sanatate!

Noi am fost la nasi ieri juma de zi si am venit tarziu.Azi am fost in Buzau la o inmormantare la o ruda a sotului si am venit tarziu.Si in parc in rest.

Cocho sa inteleg ca o sa stati intr.o zona de top?! Bravo! Sa fie bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey, sambata am vrut sa fac o chestie............. nea Marin, vecinul meu si sofer incepator (la aproape 60 de ani) are ginerele din Fagaras, iar sambata dimineata au plecat cu mic cu mare in vizita la neamuri. As fi vrut sa-ti trimit cate ceva (papa), insa nu stiam daca vei vrea sa primesti si nici nu aveam cum sa te contactez in timp util.........

multu Gina pt intentie [pup]

primeam normal ca nu sunt o simadicoasa sper ca nu am lasat impresia asta, mi-ar fi placut sa pap ceva a la Gina [pk] [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...