Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

Ce ti-e si cu telepatia asta...........

Marti am fost la Pitesti si am umblat rara prin magazine, cautand (si cumparand) cate ceva de imbracat si incaltat, iar sotul ce-mi spune in ultimul mesaj, primit marti seara? Ca, daca tot plecam o luna la Constanta, poate as vrea sa-mi mai cumpar si eu lucruri noi (poate chiar de acolo, ca-s cateva magazine faine) si sa ma gandesc ce as vrea/ce am nevoie.

Nu am apucat inca sa-i spun ca mi-am mai cumparat cate ceva [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ms fetelor :*

Noi, cu vremea asta buna, ne-am mutat in parc:D..acasa e teroare...de cand a descoperit ca se poate catara, doar in paturi si pe canapele sta...bineinteles ca nu se stie da jos frumos, asa ca tot dupa curul lui gras stau...azi am fost si la vaccin (de fapt 3 vaccinuri), iar acum ma rog sa nu faca temperatura....

 

Poca, multa sanatate lui Andrei....

 

Meey, un pupic si o imbratisare pt tine ;)

 

Gina, cand vorbesti de stat afara in gradina, ma faci sa visez....

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pun o poza si cu sarbatoritul, dar va cer scuze pt tortul creatie proprie (talent 0)

Si tortul si sarbatoritul sunt deliciosi! [il]

A reinceput Andrei sa manance, e rupt de foame, a mancat o cupa intreaga de macaroane cu branza de capra, plus o pruna. Dar nu vrea tzitzi si eu deja sunt cu sanii tari ca piatra [smulgpar] I s-o fi aplecat de atata tzitzi 3-4 zile [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de o saptamana m.am reapucat de scutecit Textil. Am renuntat iarna pt ca se uscau f greu, si nici pantaloni care sa.i dau peste n.aveam. dar inca n.am citit despre chilotii de antrenament. Nici pe olita nu.l pun, de lene. Deocamdata redescopar scuteceala.

Si apropo de clarks, nu se gasesc in ro. Doar second am prins ceva sandale, dar ii vor fi bune doar la anul. 

O sa incerc ddstep. Deocamdata are niste tenisi de panza, de la h&m. Buni si aia pana gasesc ceva ca lumea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu îi dau pantaloni cu o mărime mai mare. Oricum îl port mereu și îi trebuie pantaloni mai lungi ca să nu îi rămână gleznele descoperite. Pe oliţă nici eu nu îl pun, nu aș zice că de lene, ci pentru că nu văd rostul.  M-am lămurit cu Ana Maria.  Dacă nimerești momentul face, dar nu din proprie inițiativă,  ci pentru că ai avut noroc.  O să încerc la vară,  când sper să priceapă mai multe.  Deși nu sunt foarte optimistă :) Ana Maria a renunțat la scutec la 1an și 9 lubi, dar Andrei până acum e mai "încet," decât ea, deci...Dar poate îmi face o surpriză,  cine știe?  :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

La cununie mi-am luat trusa de machiaj completa........... dar nu prea o folosesc, foarte rar dau [alcool] De la 9.30? [fal] Vreau si eu copii care sa adoarma asa devreme [alcool] [alcool] [alcool]

Eiiiiii, a fost o excepție. Nu te gândi ca e așa în fiecare seara [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...