Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! Nici al m eu ni zice decat intamplator mama, dar vorbim ca mutii prin semne. Stie sa se faca intels foarte bine. Stie sa deschida tableta si pune telefoanele la ureche... A si ochelarii la ochi. [batcap] in rest e clar ca intelege ce ii spun. Chiar se enerveaza daca ii spun "nu" la vreo prostie.  [:-)))] e simpatic tare candintreaba si a cincea oara si eu tot "nu" zic si vezi cum ii cade fata de mirare/suparare ca nu il las.

 

Dani al meu se culca pe la 8:30, dar se trezeste la 7-7:30. M-am obisnuit si imi place programul asta.

 

Lady, eu stau acasa si tot ma enervez uneori cand cere sa deschida usile de sus de la sifonier sau vrea pe geam sa tipe pt ca ii place ecoul sau rastoarna doar de placera de a ma vedea pe mine adunand cate o punga la bucatarie, un puzzle de 2000 de piese, cutia cu jucarii si pufuletii... Toate in acelasi timp. [alcool] ma calmez singura si le strang cand pot.

 

azi mergem la vaccin si sunt cam morcovita. Am tot citit (si rau am facut) cum ca la copiii cu alergii e problema ROR. Sper sa trecem cu bine cum am trecut si peste celelalte pana acum.

 

Andra, la multi ani! [flo2] imi pare rau ca am ratat poza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...