Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si mie mi-e somn. balerina doarme, astept sa se trezeasca din moment in moment...pe de-o parte abia astept sa mergem acasa sa reintru in rutina mea, pe de alta parte imi va lipsi ajutorul mamei...

inutil sa mai spun de cura de slabire ca e o dulce amintire...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Meey , multumesc pentru link-URI  [pup]

 

Multa sanatate Maddutz !

 

Andrei se trezeste la 06.30 -7 dimineata , manaca pe la 9 , apoi la 11.30 este somnul de prânz in jur de o ora jumătate . Apoi mai doarme seara in jur de 8.30 , bineînțeles cu multe treziri .

 

Spune : mama , tata , mac-mac(rata) , Tedy (câinele ) , papa (mancare ), pa-pa ( la revedere ) , apa , dai ( sa ii dau ceva) , nei (nu), uff (la ce frige ) , caca , câh ... nas , bughi - bughi ... Nu mai stiu acum

 

Merge de mana ... Face câțiva pași singur , dar nu merge singur .

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! M am saturat sa fiu zombi mereu. Vreau sa redevin eu!!!!

Sanatate bolnaviorilor ! SI noi avem mucisori de 2 sapt SI nu dau semne sa plece.

Bine a venit mama, Poca! Esti din noi copil.

La noi bate vantul ; nu prea e de plimbare. Am venit in casa si ea e la tzitzi pt al doilea somn pe ziua de azi.Ma gandesc ce o sa fac cand reincep serviciul (de fapt serbiciile). Si akm lucrez dar imi fac eu programul, asa vreo 3 ore.

Am constatat ca e mai bine asa decat numai aks. Sa vedem...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:)] De zis zice: unu cand o intrebi cati ani are so arata un degetel; dc n ar arata nu ai prea intelege ca zice unu dar cu gura inchisa.

Zice mama tata nana lu' sor'sa, ma-mau cu care m a zapacit; am avut proasta inspiratie sa ii arat pe tableta pe my Angela, mata ce trebuie crescuta, in ideaa ca asa invata cu papa , nani, etc; de invatat a invatat dar a devenit cam [smulgpar]  dependenta. Trebuie sa iau masuri!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si piciul meu spune cateva cuvinte: tata, mama ( in ordinea asta le-a spus prima data), papa, iglu-iglu( sau ceva de genul la cucurigu), am-am( ham- ham), ba ( la apa cand vede sticla, dar repeta dupa mine corect, nu pot sa il fac sa renynte la ba), caca, cahh etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...