Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

Vio, plantuta ta este inrudita cu citricele (initial am crezut ca e lamai, dupa frunze).

Citricele au florile atat de frumos mirositoare........ am avut candva lamai mare si cand se umplea de flori nu spun ce miros aveam in casa :)

Sa te bucuri de ea!

Vezi ca face niste fructe mititele pe care le poti pune in pamant si din care rasar plantute noi.

Eu am luat mandarin pitic anul trecut de la Lidl, astept sa vad cand va inflori :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Vioo cu placere ne intalnim! Frumoasa planta si daca deja face flori e super! Meey ce bunic "in putere" ai.La 85 ani!!! Poca cum mai sunt copiii? Maddutz ce mai vacnta ati avut si voi! Daria mai e racita?

Andrei e mai bine,  dar încă bea antibiotic.  Ana Maria...noaptea efectiv îi gâlgâie mucii în gât,  mare minune de scapă de otită [fri]

Baftă cu serviciul,  mă apucă groaza când mă gândesc că la anul trebuie să îmi caut și eu. Că in 6 ani de stat acasă m-am descalificat complet.  Dar trebuie să îmi reiau viața. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,

 

Maddutz , bine ai revenit! Multă sanatate !

 

Pocha , hai sa treaca odata ! Offff :(

 

Maddutz , am si eu o întrebare ...

 

Mama mea are probleme cu tranzitul intestinal :( stii ceva probiotic sa ia ? Se folosește des de Durcolax :( asa este de cand se stie .

Plus ca are trigliceridelele 437 si Max este 150 , ea are tiroida scoasă si mânca cat mai de regim , dar nu reușește sa scadă valorile si colesterolul il are mare . Imi recomanzi te rog ceva pentru asta .Multumesc mult !

 

Lady , sa fie cum iti doresti !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...