Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Angelina alege menopauza


Recommended Posts

nu ii da nici o garantie nimeni ca va trai pana la 100 de ani, dar i s/a dat o garantie ca nu va face cancer de san sau in sfera genitala, si asta e destul, mai ales pt cineva care avea sanse extrem de mici sa nu aiba asa ceva.

 

Asa cum nu ii da nimanui unui om cu epilepsie garantia ca va trai pana la adanci batraneti, dar daca nu il lasi sa conduca ii aduci lui si altora de pe sosea o garantie ca nu vor sfarsi intr/un accident .

 

Dar de ce ai spus ca se poate imbolnavi din cauza 'mutilarilor' facute? care oricum nu sunt mutilari, dar trecem peste asta.

 

pe asta cu medicii de unde ai scos-o? ;) nu au operat-o pt ca se plictisea ea ci pt ca avea genele pt cancer si avea si istorisul familial.

Poate te vei mira, dar and operezi, trebuie sa ai o indicatie medicala.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nici eu nu pot sa inteleg cum sa NU faci operatiile despre care vorbim, in conditiile in care posibilitatea sa dezvolti boala este uriasa.

 

In viata asta sansele sunt 50-50 pentru cam orice.

 

Daca mi-ar spune un medic, pe baza unor screeninguri serioase, ca am 51% sanse sa am in viitor o boala ingrozitoare si eu as putea face ceva in sensul asta, nu as ezita o clipita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Din frica teribilă de a nu face cancer ovarian, Angelina Jolie și-a extirpat ovarele și trompele uterine, deși era sănătoasă, iar asta la doi ani după ce și-a amputat ambii sâni perfect sănătoși, decizie luată tot sub imperiul fricii de moarte. În ambele cazuri, a îndemnat femeile perfect sănătoase, trecute de 30 de ani sau care au deja copii, să-i urmeze exemplul"

 

Inteleg ca poate fi proasta / naiva / traumatizata.. dar ce spune acum e pur si simplu mincinos si rau intentionat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

citesc comentariile de aici de parca as citi scenariul de la Minority Report  [:)] 

 

Si daca tot m-ati facut idioata [:)]  (la fel de afectata si eu ca si angelina de comentariile noastre), sa stiti ca mi-ati dat o idee. Ma gandesc ca as putea da lovitura cu o firma de pompe funebre  [:)]  As face o reclama de genul: de ce sa stati pe jumatate morti cand firma noastra poate sa va ingroape acum cu jumatate de pret?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul este ca Angelina a avut curaj cand a anuntat in presa ca si-a extirpat organele reproducatoare. Ea a fost un simbol al feminitatii, multi ani.

 

In alta dezordine de idei, ceea ce a scris Patou, pe mine m-a amuzat fff tare : "daca si-ar fi extirpat creierul ? ". Am interpretat-o ca pe-o gluma, nu am luat-o in serios. :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...