Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (79)


Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Răspunsuri 265
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna mamici cu burtici de gemeni, ma alatur si eu voua! Eu sunt la a doua sarcina si acum am norocul de a avea gemeni. Avem o fata si un baiat suntem in saptamana 30 de sarcina cu cerclaj preventiv in sapt 16! Pana acum e bine, dar acum se simte din ce in ce mai greu ! ieri am fost la control si fata are 1425g iar baiatul 1660g, ce parere aveti e bine? Cum e cu alaptatul ? Cum va descurcati? Eu am inceput sa am coșmaruri! Va pup si sper sa tinem legatura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Buna din nou mamici cu sarcini gemelare am si eu a doua pereche de gemelara si am deja 33 saptamani  am fost la toate controalele dar nu mi a zis greutatea lor ca nu le arata ecograful cn a mai patit asa?

 

Buna. Mie cat mi-a spus la ultimul eco, chiar atat au si avut. La fiecare eco imi spunea kg cu aproximatie, lungimea nu intotdeauna. La gemeni e important si acest aspect, ai mei si acum la 3a+ sunt slabuti pt varsta lor, dar sunt si foarte lungi.

  Succes.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...