Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

liposuctie,ajutorrrrrrr


Recommended Posts

dulcetica,Tara Reid are probleme...droguri,alcool,anorexie...nu stiu daca si-a facut liposuvtie inainte de a avea aceste probleme,insa cu problemele astea se confrunta.

 

Tu ai niste obsesii cu slabitul (n-o spun cu rautate)dar femeia asta nu arata bine imbracata...mai cauta si alte poze! [fri]

 

edit:nu ma refer la poze prelucrate ,bineinteles,ca acolo oricine arata bine.Uita-te la ceva instantanee ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dulce, e anorexica fata si arata asa pt ca nu face sport. Nu are nici un muschi pe ea, de-aia  i s-a si facut liposuctia, ca avea grasime. Doar nu crezi ca a fost refuzata chiar de toti chirurgii plasticieni. daca semnezi acolo ca e pe propria raspundere si  ca ti s-au explicat riscurike si ca nu exista nici o indicatie medicala medicul e acoperit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut liposuctie acum vreo 8-9 ani, La aripioare si in dreptul genunchilor. Imi amintesc ca m-am umflat rau, m-am invinetit iar la o luna toate erau cum trebuiau sa fie. Nu sint obsedata de aspect, nu ma intereseaza silicoanele, intre timp am ajus si la aproape 50, nu ma intereseaza sa imi intind ridurile, dar liposuctia... mereu mi-am dorit-o. Liposuctia nu e metoda de slabire, ci doar de remodelare. Am forma de para, masura din talie, era masura la o pulpa, inainte de lipo, grasimea in exces dispusa pe aripioare. Toata tineretea am fost necajita, desi cu greutate normala, si stabila ani de zile, paream grasa. Sint genul mai casual, nu prea imi gaseam pantaloni in comert, mereu trebuiau modificati in talie. M-a mai salvat moda cu talia lasata, M-am chinuit cu sport si diete dar fara nici un rezultat, slabeam si mai rau sus, pulpele... aproape neschimbate.  Pentru mine a fost o solutie excelenta de remodelare, sint extrem de multumita. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru forma de para, cea mai buna metoda de slabit in centimetri, testata de mine e bicicleta eliptica plus pantaloni din neopren in perioada de stat pe bicicleta. In aproape doua luni am scapat de cinci centimetri in solduri. La greutate, aproximativ patru kg, acolo se vede mai greu, important e ca merge!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi glumiti?

ANOREXÍE s. f. Lipsă a poftei de mâncare întâlnită în multe boli febrile, di­gestive, cronice etc; inapetență. ◊ Anorexie mintală = repulsie față de alimente, însoțită de pierderea totală a poftei de mâncare. – Din fr. anorexie.     

Anorexicele sint slabe, ca-s malnutrite,nu ca-si scot stratul adipos,adica-si fac liposuctie.

 

Aspectul ciudat e din cauza, ca pielea nu-si revine,daca scoti grasimi. Si-a mai umblat si la sini putin. Ea nu e anorexica ,deci nu e bolnava.

 

Pielea nu-si revine nici daca slabesti, se lasa si cu varsta, ai vazut documentarle cu chirurgi esteticieni pe discovery?

In ce priveste Liposuctia eu stiu ca dimpotriva, ajuta la refacerea elasticitatii si aspectului pielii in zonele respectice pentru ca  prin dezlipirea/relipirea ei se mai reface reteaua de collagen..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...