Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

liposuctie,ajutorrrrrrr


Recommended Posts

  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ooo, e o diferenta mare de la dorinta de a te simti bine in pielea ta pana la a dori sa aratam ca modelele din reviste :)

 

iar acu' no offense, dar care e diferenta intre a peirde vremea in oglinda sau a pierde vremea cu a chestiona alegerile celor care pierd vremea uitandu-se in oglinda? nu mai bine ne vedem de viatza si apreciem ceea ce avem? :P

 

pai daca am extrapola, ce mai cautam cu totii aici, pe forum, in loc sa ne vedem de viata ? no offence.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut lipo cu 1600 de euro la oferta.

nu ma mir ca cineva isi face operatii, ma mir de pers care judeca asa pe cineva care se opereaza.

Labioplastia e frecventa, poate nubati vazut labii urate sau care deranjeaza si de aceea spuneti ca e superficialitate :))))

 

Liposuctia e cea mai buna varianta pt o pers slaba cu grasime. Iar la genumchi ae face asta frecvent in special la pers slabe cum bine a spus ramiris.

 

si wu m-am gandit la liposuctie dar ni cred ca o voi face. Daca iti faci operatia si continui sa mananci evident ca te ingrasi.

 

corina, nu stiam ca ai asemenea pareri.....stricte :)))) eu nu vad vreo diferenta intre cineva care face ceva sa se simta bine sau care se opereaza sa se simta bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut lipo cu 1600 de euro la oferta.

nu ma mir ca cineva isi face operatii, ma mir de pers care judeca asa pe cineva care se opereaza.

Labioplastia e frecventa, poate nubati vazut labii urate sau care deranjeaza si de aceea spuneti ca e superficialitate :))))

 

Liposuctia e cea mai buna varianta pt o pers slaba cu grasime. Iar la genumchi ae face asta frecvent in special la pers slabe cum bine a spus ramiris.

 

...

 

Xio, labii nu prea vede lumea, nici acasa, nici la job. Asta e ! n-avem cultura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...