Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multe luni lui Antonio si Eric!!!sa creasca mari si sa fie sanatosi!!!

Am scapat fara nicio reactie de la vaccin.

Noi de fel ne trezim de 2 ori pe noapte sau chiar 3 dar culcarea e la 20:30-21:00 se trezeste prima oara pe la 02:00,apoi la 05:00 si ultima oara la 07-08 cand ramane treaza.

Eu mananc mai mereu usturoi si pitica mea nu riposteaza.nu cred nici eu sa dea dureri ,doar schimba gustul,probabil de aceea plangea ca nu-i cadea bine lapticul cu gust de usturoi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari, a trecut si botezul si petrecerea, a fost totul fff bine, bebe s-a comportat exemplar, a plans ieri un pic in biserica la inceput, apoi a dormit in brate la nana, cand l-a bagat in apa a cam marait, dar i-a trecut repede, apoi s-a linistit si a inceput sa gangureasca. Azi-noapte a dormit de la 22 la 6, atunci i-am dat prin somn de fapt sa manance si a mai dormit pana la 7.30. L-am scos afara si a mai dormit de la 8.30 la 11, se pare ca ii prieste aerul de Ro, azi cand au venit invitatii a fost iar ff cuminte,a ras la toata lumea, la sedinta foto a fost  ok, am reusit sa ne pozam in destule ipostaze. Per total ma declar multumita, a iesit asa cum ne gandeam, lumea relaxata, am stat de vorba cu totii, am ras, povestit, plus ca a fost o vreme super calda!

Despre toate sfaturile primite va povestesc alta data, mi-au facut capul calendar toti (toate mai mult) despre cum trebuie tinut/imbracat/dat san lui bebe. [batcap]

Seara buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...