Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor!!!!sa le fie de bine botezul micutilor crestini si felicitari parintilor.

Alinutza ma bucur ca inca papati san,sa nu renuntati asa usor!!!

Skittles cum a iesit coprocultura,cate zile dureaza rezultatul si eu i-as face piticei mele.

Maria_gabriele si eu am o fata plangacioasa si mofturoasa.plange in carut,plange in scoica,plange si in brate dar cu rabdare depasim orice situatie.la noi e problema cu ssomnul ,defapt cu adormitul.....adoarme tare greu si doar in brate leganata ,zgaltaita,zdruncinata :) e f obositor pt noi avand in vedere ca trebuie sa o adormim de 5 ori/zi.dar sper ca va veni si ziua cand va adormi singurica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regăsit, mămici! 

Noi suntem bine, adică Raducu, a împlinit 3 luni:) Gangureste și e atât de vesel și de liniștit, mai mare dragul să crești un așa copil, Domnul ajuta să fie cât maimult timp așa! 

Eu mă lupt cu o sinuzita cruntă, după ce am avut-o pe Alexandra bolnavioara. Nu mai suport lumina,  zgomotul,  deja mă supără rău de tot. ..

Să vă trăiască micii creștini! 

Ema, mă bucur mult ca Antonio a fost atât de cumintel. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coprocultura a iesit ok ( a durat 5 zile lucratoare)...si de vreo cateva zile era f bine fetitza...pana in seara asta.....cand a facut o criza groaznica de plans. Efectiv tipa de durere .....m-am panicat, am plans....m-a terminat psihic. Acum doarme.....sper sa fi trecut durerea... [help]

Ma gandesc cu groaza la perioadele in care copilul e bolnav....e f frustrant sa il vezi suferind si sa nu il poti ajuta [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor

 

Noi suntem bine. Am avut o saptamana nebuna. Am fost plecata cu sotul si baiatul cel mare la o cabana cu prietenii. Pe cel mic l-am lasat cu mama. A fost tare cuminte.

 

Azi cand am revenit la mine, la somnul de seara a plans :(( 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Skittles, o fi tot de la colici. ..eu am ajuns cu Alex la Urgenta când era mic, plângea incontinuu și nu reușeam sa îl potolesc. Când am ajuns în sala de așteptare a adormit,  probabil de epuizare mititelul. Slavă Domnului că nu erau decât colici. .. E grea perioada asta... Așa e, e crunt să îți vezi copilul că suferă. .. Noi am tras-o rău cu Alexandra imediat după Paște, a făcut o viroza urâtă rău. A avut febră 41,  vreo 36 de ore nu am reușit să o scădem sub 39 cu toate Novocalminul și băile mai reci...groaznic a fost,  mă gândeam la ce e mai rău:( A trecut iintr-un final, slavă Domnului! 

Sanduta, i-a fost dor de voi, de asta a plâns probabil. ..:) Cum a fost la munte? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...