Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 4


Recommended Posts

Buna tuturor. Am revenit si noi. 

Sa fie sanatosi toti !

Remus inca nu s-a racit cu toate ca Cezar a fost racit de la scoala.

Noi bem suc foarte bine :)) inca suge din lingurita :))) Acum suntem deja in a 4 saptamana de suc si bem amestec mar, morcov si portocala circa 20 ml. 

Doarme si mananca la fel doar ca acum se invarte intr-o parte foarte des, se intinde dupa jucarii, vorbeste ore in sir.  

Plec din oras de miercuri si stau pana duminica si am emotii pt el. V- a sta mama cu el, cu care e obijnuit dar eu tot am emotii mari de despartire.:) sau deja mie dor. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata mamici si pitici,,,si noi suntem prin preajma, suntem bine,astazi facem 4 luni, delia rade cat e ziua de lunga, vorbeste intruna, numai ea stie ce:)) baga tot ce prinde in gurita si si face baltze de numa numa de la 2 luni jumate, ne mai salva suzeta dar acum nici pe asta nu prea o mai vrea,in ultimele zile sta mai putin la san...sanul il goleste,zic eu ca se satura doar ca mananca mai repede...zk altfel ar plange sau i-ar fi foame mai des, cam la 3 ore manaca ziua iar noaptea tot o singura data se trezeste dar cred eu ca din obisnuinta ca de mancat foarte putin,mai mult de sete,iesim afara si ne place foarte tare, si nu mai doarme si se uita in jur ii plac foarte mult frunzele:)))apoi cand intram in casa doarme cate 2-3 ore..mergem si la cumparaturi..nu plange deloc..ii place ca e foarte cuminte...seamana cu mine))))

de racit nu a racit Slava Domnului..

mamici care alaptati voua v-a venit menstruatia?

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mult lunite si anisori, Deliuta frumoasa si delicata, exact cum ii sta bine unei domnisoare!!! [flo2]

Si al meu numara frunzele din copaci  [:)]

Are un program f misto, ma bucur ca si tu esti multumita!

 

Anndreutza, mi se pare normal sa nu dai antibiotic pt o tuse, dar na...

 

Sanduta, iti tin pumnii sa rezisti de miercuri pana duminica fara bubulin. Dar nu tu parca ai spus ca ai mai fost plecata cateva zile? Scuze daca incurc persoanele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi... Am dormit pana la 12 azi toti 3 deci chiar e neata :))

 ce fetita frumoasa avem noi acolo si o mai imbraca si mami numai in roz , e superba delia

   Sanduta sper sa treceti cu bine zile,e astea care o sa fiti despartite , e greu sa te desparti de puiutul tau

      Noi inca nu am racit cred :) avem cativa mucusori dar nu cred ca e raceala . Azi e frumos afara pe langa zilele trecute carea a batut vantul foarte tare si nu am putut sa iesim 

 Voi mai folositi landoul? Ca Eric nu mai statea asa bine in el si am scos varianta sport care se pare ca ii place mai mult , dar vrea si pus mai mult in fundulet ,nu stiu cat e de bine dar daca el cere sa fie pus in fundulet o fi pregatit nu?

 Cat am scris aici a adormit si flacaul la titzi :))) [alap]  [alap]

    Si mai am o intrebare :)) voi ati jnceput sa folositi parfumuri? Eu sunt foarte sensibila acum la orice miros am schimbat deodorantul cu unul din comert si am zis ca imi cade nasul , ma ustura de la atata parfum ,balsam de rufe nici nu mai folosesc...iar seara la baita ii pun lui Eric o picatura de ulei esential de lavanda nu zic ca ma termina mirosul doar de la picatura aia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cosmina, cat se mai poate il mai pacalesc sa stea in landou, chiar daca dr acu nu prea mai incape.

Eu mereu m-am dat cu parfum [il]  si in sarcina, si acum, ma face sa ma simt bine si nu imi provoaca nici o repulsie.

Ca vorbim de parfumuri...voi cum faceti cu bombele atomice ce le produc bebeii? Eu am un cos cik se inchide ermetic si il tin in baie, dar numai cat il deschid sa pun scutecul murdar ca deja ma "imbata"mirosul..de aruncat la gunoi..cam la 3 zile ducem punga.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...