Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 4


Recommended Posts

Si eu zic ca mergem la împărtășit dar e greu cu trezitu dimineața noi la 10-11 Ieșim din pat :))   [:-)))]

    Si Eric seara la 9-10 e super obosit , ieri am fost la o întâlnire bw si ajunsi târziu acasă orice făceam începea sa plângă , așa ca l-am pus la sân a mâncat si somn pana la 4 dim  [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deci mi-a placut foarte mult pe langa faptul ca mamicile au fost foarte primitoare si mi-au aratat mai toate sistemele ,erau si foarte multe care alaptau.... Era o mamica cu sling care in timp ce imi dadea indicatii , bebe al ei era mufat la titi ... Daca ai si in oras la tine iti recomand ...... Mi se potrveste foarte bine luna asta mi-a placut acum sper sa-l conving pe sot sa-mi cumpere :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca imi cumpar una noua nu imi permit , ,ma pune sotul sa renunt la mancare :)) el e cam sceptic daca era o piesa pentru masina sau un televizor nush de care deja era  cumparat :)) sper sa vada mai bine cand o sa- l poarte pe ficiorsu

  noi avem 3 zile de cand facem caca in fiecare zi,dar se cam lasa cu tam tam copilasii vostri frumosi la fel fac? Ma gandesc ca ar cam trebui sa faca in liniste de acum adica sa nu mai fie asa de dureros zic eu fiindca altfel nu ar mai plange asa

  Si ce o face ionella ? In sarcina ea era prima care ne dadea prima dimineata 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu mai nou vb in timp ce face, zice el acolo aaaghee si il vad cum se concentreaza si apoi baam, ca de cele mai multe ori e cu explozie, deh, e barbat, se intelege  [:-)))]

Inca face si noaptea, ori spre dimineata, ori pe la 2, per total de 3-4 ori pe zi. Inainte mai facea si cate un part si murdarea un pic scutecul, acum nu, cand face umple scutecul si atat.

 

In dimineata asta nu l-am scos ca e vreme urata tare, ll-am tinut doar in dreptul geamului sa respiram aer curat. Tocmai a adormit langa mine, isi tot trage paturica peste fata si apoi adoarme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...