Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Adevarat inviat! [batcap] nu i.am mai luat papion, ca am ajuns la.concluzia ca nu se potriveste cu camasa . Te-am citit la poznasi, Ionella!..de fapt perlelele lui Alex si Alexandra! Foarte frumos! Urmeaza Raducu de acum [pk]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat a inviat!!!noi am dormit f bine de la 22-04 si apoi pana la 8.acum iar doarme de la 10.noi am fost plecati din localitate la nasii de botez..  A fost tare cuminte,ne-am mirat si noi de ea.

Ionella sanatate fetitei!!!Ema va apropiati cu pasi repezi  [fiesta]

Va pupam cu drag pe toate mamicile si toti bebelinii frumosi!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat mamici, noi ne-am intors aseara de la parinti, delia s-a comportat exemplar pe drum, a dormit mai mult, a facut un pic de galagie in seara in care am ajuns, de oboseala mititica dar pe urma a fost numai un zambet

de acum incepem sa ne pregatim de botez, cam toate sunt puse la punct mai putin tortul care trebuie comandat, hainutele trebuie maine sa le duc la curatatorie ca ni le-a dat nasica sa le probeze sa nu avem surprize

apropos de asta ema, tu ai cumparat hainutele de botez, nu nasa?

eu mi-am cumparat rochia de botez, culmea din vaslui:)) ca in tot bucurestiul nu am gasit:)) glumesc, nu am avut timp sa merg sa-mi caut, mai trebuie sa merg dupa pantofi si sotul curea si cam atat zic eu...sper sa nu-mi scape ceva

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am revenit ieri de la mama, unde a fost tare bine :)).

Am stat in curte toata ziua la soare si la aer. Remus a fost cuminte si a dormit tare bine. Vorbeste din ce in ce mai mult, cateodata si urla :)))

 

Si noi sambata avem botezul. Haine eu nu-i cumpar ca nasa cumpara tot. Avem lumanarea, torul e comandat si la restaurant e vorbit.

 

Remus incepe sa se traga intr-o parte dar nu reuseste sa se invarta pe burta, iar pe burta nu mai vrea sa stea, isi indreapta mainile si se supara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...