Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexyyyy (110)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 323
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata! doina, mercic de cafelutza. hai incearca sa treci peste starea asta, DD o sa va rezolve cumva sunt sigura [pup] ioana, ai niste flacai, mai mare frumusetea! sa va traiasca si sa va bucure!io's tare curioasa percep micutii relatia dintre ei. toata lumea ma sfatuieste sa ma pun "pe treaba", da' nu's convinsa inca ca e momentul potrivit. am impresia ca alexa e prea mica ca sa inteleaga ca nu mai e buricul pamintului. [pup] toate, incepe weekendul![bis] [copil][url="http://www.tickercentral.com/view/64zu/3.png"]alexa [/url]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo de relatia intre frati, cand copii sunt mici....diferenta dintre sotul meu si sora lui e de 1 an si 3 luni. cand s-a nascut el, sora`sa a facut greva foamei! un alt exemplu, verisori de-ai mei intre care diferenta este de 4 ani...matusa`mea ii dadea tzatza aleia mici, iar var`miu statea si se uita cu ciuda, pana a explodat "mai suge mult copchilu` asta?" morala:... nu dati cu pietre in caini (asta e morala mea la toate [:D]) Simona [gravi] 17+ [baietel] Matei Hisham [url="http://new.photos.yahoo.com/simo_al_jaafari/album/576460762356781540"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] [:D] 'Neata buna sa aveti! Ioana,sa-ti traiasaca puiutii mici.Tare scumpi mai sunt mey...[olala] Cand s-o fac pe Teodora o sa-ti fac o propunere de incuscrire. [:-)))] Doina,imi pare atat de rau ca esti deprimata. [pup] Offf...imi dau seama cat iti este de greu...Hai capul sus...ai sa vezi ca Doamne Doamne o sa fie alaturi de voi..[flo] Cuscra, si zici ca o sa-i mearga fulgii lui Robert alaturi de Isa? [:-)))] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza gagici. Doina [pup] si multa putere. [ruga] Miha ia stai tu la coada cu Teodora.Ca pana una alta io am deja nora pt Pufy.Tu l-ai insurat pe Robert.Gata, vrei s-o mariti si pe Teodora? [:D] bebitzu la cat ne intalnim sa-ti dau un martisor?[:D] Bananooo ce faci?A luat pastila? [pup] Alina week-end placut.[pup] danelutza mai ai multe buruieni? Monica misto martsor...Io am primit aseara de la colegul un trandafir [:D].V-am zis ca omul e cu trandafirii [alcool] Hai pupare. Ma duc sa-mi sorb cafeaua Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Doina [pup] si sa-ti treaca starea in care esti!O sa fie bine....TREBUIE! Georgi zici ca ne-o dai pe Stefi?[:D]Ramane de vazut numai pe care-l prefera domnisorica...pe al mare sau pe pitic[:D][;)]. Miha tot mai ramane un flacau disponibil, asa ca o asteptam pe Teodora[:D]! Alina eu zic ca depinde f mult de copii dar si de parinti cum reactioneaza si cum il accepta pe cel mic....Noi l-am pregatit psihic pe Alesio pe tot parcursul sarcinii...i-am tot povestit de bebe mic din burtica, ca dupa ce creste destul de mare iese din burtica(il scoate nenea doctorul) si o sa se joace cu el si ca bebe il iubeste mult-mult(drept dovada cand a venit acasa din spital i-a adus cadou un calut-balansoar[:D]...iar in noaptea cand am nascut i-a trimis prin tati un set de masinute si o minge[:D]) si ca si Alesio trebuie sa-l iubeasca mult-mult pe bebe mic.....si tot asa.... Rezultatul e mai mult decat satisfacator(in cazul nostru): Alesio il adora pe Nicolas, il pupa si-l dragaleste non-stop, se joaca cu el, ii povesteste, face tot felul de shmecherii sa-l faca sa rada....iar piticul e topit dupa Alesio....asa ca dragoste mare[:D]! Na ca ma-ntinsei ca pomana tiganeasca....revin[pup] Eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...