Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexyyyy (110)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 323
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by mariussimiuc
quote:
Originally posted by alexa si mami se intimpla ceva cu mmiha sau cu contul ei. apar mesaje puse de ea la "adoptie"
O prietena de-a ei scrie de pe contul respectiv...[;)] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...

da' cum se face ca esti la curent? esti de la febei?[:-)))] vezi ca mai ai o juma de ora si pleci acasa. la mine e weekend de 2 ore[:D] [copil][url="http://www.tickercentral.com/view/64zu/3.png"]alexa [/url]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alexa si mami
quote:
Originally posted by mariussimiuc
quote:
Originally posted by alexa si mami se intimpla ceva cu mmiha sau cu contul ei. apar mesaje puse de ea la "adoptie"
O prietena de-a ei scrie de pe contul respectiv...[;)]
da' cum se face ca esti la curent? esti de la febei?[:-)))]
Nu,din alta parte,dar nu spui ca e secret...[tv]
quote:
vezi ca mai ai o juma de ora si pleci acasa. la mine e weekend de 2 ore[:D]
Si eu urmaresc ceasul [:D] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt D.I.V.I.N.A! mi-a facut niste suvite absolut superbe si mi-a tras o tunsoare super trendy! sunt incantata! Miha ,asta e chiar stilist ,mai. pe bune! si e tanar si frumooooooooooos! sa-mi cada fata cand l-am vazut![il] i-am zis sa-mi faca ce vrea( la par,mai[:D]) si frumuselul s-a descurcat de minune. deci ................I AM HAPPY!!!!!! ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor frumoaselor, eu azi am fost cu alex la un control la dr ca el are o sinuzita mai veche si incepuse din nou sa tuseasca noaptea de cateva zile...din pacate sau din fericire9nici nu stiu cum sa-i zic[bang])are o faringita de data asta si de-aia tuseste...ne-a dat tratament si speram sa-i treaca. d-ra ruxi s-a spaalt singura la cap cu sapun protex si o usturau ochii ca la balamuc[bang] acum inca dorm amandoi si cand se trezesc dam o fuga la bazin dana, ma bucur ca te simti super dupa ce ai iesit de la salon, eu cred ca o singura data in viatza mea am fost multumita de ce mi-a facut in cap(si tot asa...era un stilist dragutzel)[:D] asteptam poze . miki, odihna placuta. danelutza, spor la treburi prin gradina. miha, georgi, este deja we...asa ca o sa stati mai mult pe-aici. de gaby ce mai stiti? oare nu-si paote face alt cont? ioana, ce bine ca este cumintica alexa si poti sta si tu pe-aici...cam cat doarme la un somnic...ca a mea doarme repede[:D](maxim o ora o ora jumate in cel mai bun caz) liana, simona[pup]burticutele va pup si ma duc sa bag cornuletele la cuptor, de cand am facut prima data nu mai scap de astia mici sa le fac in fiecare zi...azi fac cu cascaval[pofta] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...