Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexyyyy (110)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 323
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

CU TOATA DRAGOSTEA ! PENTRU CA URMEAZA 1 SI 8 MARTIE Daca esti deprimata, aminteste-ti ca: * suntem sexul frumos * noi nu avem nevoie sa purtam cravate * nu ne doare nimic cand impreunam picioarele * daca ne decidem sa prestam meserii exclusive pt barbati suntem "cineva" * daca ei decid sa desfasoare profesiuni de femei sunt homosexuali * inteligenta noastra se poate compara cu inteligenta barbatilor, dar aspectul nostru este mai bun * daca omoram pe cineva si demonstram ca s-a intamplat in timpul sindromului premenstrual totul este OK * creierul nostru are aceeasi capacitate ca a barbatilor, chiar daca avem 6 miliarde de neuroni mai putin, asta inseamna ca neuronii nostri sunt mai eficienti * suntem in stare sa ne ocupam de mai multe treburi in acelasi timp * stim tot timpul unde se gasesc ciorapii * sotia presedintelui se cheama "first lady". Sotul unei femei presedinte este ca un nimic pus la stanga, chiar daca este de dreapta * daca ne casatorim cu un ereditar al tronului, suntem regine, in timp ce daca un barbat se casatoreste cu o mostenitoare a tronului, va fi sotul reginei * daca am fost inselate suntem victime, daca noi inselam, ei sunt cei cu coarne * copiii spun pt prima oara "mama" * stim ca, copilul este sigur al nostru * avem concediu de maternitate, iar examenul ginecologic este mai placut decit investigatiile de prostata * suntem monogame chiar daca ar trebui sa incercam cu diferiti barbati pana gasim unul care sa (ne) merite * suntem mereu prezente la nasterea fiilor * alaptam * suntem "star" la casatorie * a mai auzit cineva vorbindu-se de "muz(a) (la masculin) inspiratiei"? * traim mai mult * suntem mai rezistente la boli si infectii * avem mai putine probleme cardiace * transpiram mai putin * avem prioritate pe navele de salvare * suntem mai sensibile * femeile care traiesc singure mananca mai bine * avem ziua noastra internationala * suntem intr-adevar minunate ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poftiti la masa [papica] avem supica la felul intai, iar la felul doi orez alb cu kafta (mancare arabeasca)...desertul sa il aduca una din voi pricepute la prajiturit, ca eu am biscuiti [:D] Simona [gravi] 17+ [baietel] Matei Hisham [url="http://new.photos.yahoo.com/simo_al_jaafari/album/576460762356781540"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...