Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

inseminare cu donator necunoscut


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Ioana dar de ce nu incercati o inseminare cu sperma sotului inainte sa treceti la donator? Sotul are oligoastenozoospermie severa si in maxim 10s urmeaza sa nasc un baietel sanatos si frumos conceput in urma unei inseminari. Nici noua nu ni s-au dat sanse dar ne-am urmat insinctul si uite ca Doamne Doamne ne-a trimis cel mai frumos dar.

Nu stiu sa-ti spun cat te va costa proba de sperma dar IA ne-a dus undeva la 1300 ron cu tot cu monitorizare eco si tratament in noiembrie 2014. 

Bafta multa si sper sa vi cu vesti bune cat mai repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ioana dar de ce nu incercati o inseminare cu sperma sotului inainte sa treceti la donator? Sotul are oligoastenozoospermie severa si in maxim 10s urmeaza sa nasc un baietel sanatos si frumos conceput in urma unei inseminari. Nici noua nu ni s-au dat sanse dar ne-am urmat insinctul si uite ca Doamne Doamne ne-a trimis cel mai frumos dar.

Nu stiu sa-ti spun cat te va costa proba de sperma dar IA ne-a dus undeva la 1300 ron cu tot cu monitorizare eco si tratament in noiembrie 2014. 

Bafta multa si sper sa vi cu vesti bune cat mai repede.

Buna,am vazut ca esti din ploiesti

Corina dc esti activa pe acest forum te as ruga sa mi zici unde ai facut Hsg_ul ,trebuie sa l fac si eu dar as vrea sa ma duc la Maternitate ca dc ai bilet de trimitere e gratis

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...