Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Meey mie îmi trebuie unul pt vara ăsta și nu cred ca te poți lipsi de el chiar atât. Mulțumesc oricum. Ești o drăguță ca de obicei.

ba din contra ca ma pot lipsii de el toata vara, piciul nu mai vrea purtat si cand ma lasa sa-l mai port ii pun in emei -asta e atat de fain, sunt tare indragostita de el [il] [il] [il]

dar stiu cum e febra purtatului, vrei sa ai slingul tau [portb]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ca vorbeati de ce (nu) mananca piticii. Al meu a descoperit rodia. Si nu se mai satura, azi a mancat aproape una intreaga. Singur. Ca mai nou nu ma lasa sa il hranesc, trebuie sa apuce EL lingura/furculita, altfel nu deschide gura [smulgpar] Inutil sa mentionez ca dupa fiecare masa e cocina in living [smulgpar]  Ca mai are si obiceiul ca atunci cand se satura sa arunce pe jos tot, inclusiv tavita de la scaun si canuta cu apa [smulgpar] In seara asta a refuzat total supa de fasole verde, in schimb a mancat carnita de pui cu rodie si cascaval (mult cascaval) [alcool] Si a mai avut loc dupa si pentru cativa pufuleti si brownies [fri]

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

las ca e bine si asa, macar mananca [pk] [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Meey , ce nu a ieșit bine la Andrei ?

nu stiu sigur ca nu sunt medic, presupun ca o anemie, calciu putin sub limita de jos

si ce stiu eu mai ce

sa vad ce zice pediatra

no asta e, eu am incercat sa-i dau vitamine etc din alimentatie, am evitat cat am putut administrarea de suplimente preventiv

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi!

Meey, aici nici vorba de analize preventive. Doar la urgente, daca e ceva chiar grav. Si medicii sunt destul de relaxati. Pediatra i-a dat fier fiindca era dupa o perioada de raceli una dupa alta si era cam palida. Si eu i-as fi dat fier in conditiile astea :) fara analize...

Poca, ce bine ca mananca Andrei asa bine! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata...offf Poca mult o mai trageti cu virozele astea....eu m-am hotarat sa-i scot polipi la cel mare. Maine merg la orl cu el..nu mai are sens sa o lungesc avand recomandari din toate partile...lichidul ala in spate la timpan tot nu se duce...cel mai probabil o sa fie nevoie de aeratoare..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...