Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neața!

Meey, tu mergi la muncă,  te trezești prima :)

Gina, voi ce mai faceți? 

Azi iar trebuie să mă cărăbănesc cu ambii copii la școală...deja mi-e dor de mama :)

Buna dimi!

Suntem bine, multumim :)

Vesnic obosita............

Ieri am fost plecati cam toata ziua, iar copiii au ramas la sora-mea. Maria bineinteles ca a facut scandal la culcare, ca ii lipsea tzitzi, iar sora-mea i-a dat lapte in canuta si s-a linistit fata. I-am zis ca o mai las de cateva ori si uite asa se intarca :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna dimi! Suntem bine, multumim :) Vesnic obosita............ Ieri am fost plecati cam toata ziua, iar copiii au ramas la sora-mea. Maria bineinteles ca a facut scandal la culcare, ca ii lipsea tzitzi, iar sora-mea i-a dat lapte in canuta si s-a linistit fata. I-am zis ca o mai las de cateva ori si uite asa se intarca :)))))

Ai scapa usor asa :) 

Cu I, eu cred ca la majorat o intarc. Mai nou ma trage de bluza si in public...

Atat ca nici mie parca nu-mi vine sa o intarc. Cateodata da, cateodata nu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata...offf Poca mult o mai trageti cu virozele astea....eu m-am hotarat sa-i scot polipi la cel mare. Maine merg la orl cu el..nu mai are sens sa o lungesc avand recomandari din toate partile...lichidul ala in spate la timpan tot nu se duce...cel mai probabil o sa fie nevoie de aeratoare..

Ana Mariei i-am scos polipii in 2013. O iarna a fost ok, acum...e la\ fel. Ce o mai salveaza sunt sprayul si siropul pentru alergii...ii scad mucii si nu mai face otita...

Sanatate si celorlalti bolnaviori.

Aici iar au evacuat shopping centrul, pe cand sa imi platesc plasturii de herpes [smulgpar] Cine stie ce o fi iar...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba din contra ca ma pot lipsii de el toata vara, piciul nu mai vrea purtat si cand ma lasa sa-l mai port ii pun in emei -asta e atat de fain, sunt tare indragostita de el [il] [il] [il]

dar stiu cum e febra purtatului, vrei sa ai slingul tau [portb]

Daca(,) chiar te poti lipsi de el vara asta sa stii ca mi.ar prinde bine. Am probat unul ieri pt 5 min si Sara deja se cuibarise toata sa faca nani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...