Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

Sa va faceti bine!

Sa va odihniti cat puteti!

M-am amuzat cu povestile despre telefoane si ochelari :) Si eu cautam telefonul in timp ce vorbeam la el :)) 

 

Altfel, aici la toate controalele la dr, inclusiv la vaccin copii sunt tinuti in brate de catre un parinte. Rar sunt asezati pe masa de consult sau doar daca sunt linistiti si cooperanti de la inceput. Altfel, dr se adapteaza copilului, nu invers.

Felicitari mergatorilor ! I face ture sprijinita de mobilier sau de diverse chestii, a ajuns sa faca ordine in sertare :)) de cateva ori pe zi, am vazut-o la cresa cum se dadea pe tobogan, se misca singura cu masinuta, dar inca nu vrea sa mearga singura. Oricum, nu ma grabesc nicaieri :))

1 mai frumos sa aveti si week end la fel de frumos!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca Robi e bine.Ana are raceala usoara dar o supara la somn.Si eu am dormit la pranaz si ieri si azi.Tare bine e!

Sim du.te draga unde vrei!'profita ca ai cu cine sa lasi copilul! Viata e prea scurta ca sa nu facem ce ne place si ce ne dorim!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Multa sanatate bolnaviorilor!

 

Nadia e ff maraita... se vede un punct alb pe gingia umflata... prima maseluta e tare rea.... de doua luni si-a anuntat aparitia si tot nu apare o data.

 

De doua sapt am inceput serviciul, sunt super obosita din cauza ca dorm ff putin, Nadia se trezeste des, eu daca vad ca e ora 4-5 dimineata ma gandesc ca la 6.30 trebuie sa ma trezesc si nu mai adorm asa bine, atipesc putin.... Asta e... Trece atat de repede timpul. Nu mai am timp deloc..... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...