Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

 

 

Poca interesant! Dar cum de i.ati pus polonic!? Nici eu nu mai reusesc sa vad filme.Sotu sta si se uita noaptea si dimineata e obosit! Se si vaita! [batcap] [batcap]

Păi am găsit pe net o listă cu ce trebuie pus, și era și polonic :)

Fix așa face și al meu cu filmele.  Dar mai nou i-am tăiat macaroana,  nu îl mai las să doarmă duminica cu Andrei la amiază.  I-am zis că dacă stă noaptea la filme înseamnă că nu e obosit,  dar eu SUNT obosită și am nevoie de somn. Și de două săptămâni dorm eu cu Andrei și el stă cu Ana Maria.  Dar a început să vină la culcare la ore normale săptămâna asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata fete, mi-a fost door de voi [grup]

Chiar ma intrebam ce e cu tine (nu ca eu as fi fost mai...... prezenta [:D] )

Noi am avut musafiri ieri, au venit nasii (ne-au facut surpriza)............ a fost foarte fain, doar noi si ei, frumos afara, iarba verde in toata curtea, copacii infrunziti, leagan.........

Mihai se intelege foarte bine cu nasu' (si cu nasa), atata s-au jucat si s-au alergat..........

Seara, dupa ce au plecat, imi spunea: mi-a fost tare dor de nasu' [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie nu-mi plac salopetele, decat pe post de pijamale. am impresia ca se impiedica in talpa/soseta salopetei si ca nu-i confera siguranta in mers....

Daca sunt un pic mari, intr-adevar, nu se aseaza foarte bine pe piciorus, dar cu marimea potrivita mi se pare foarte ok si nu mai am grija sosetelor.

 

pe mine, de ieri dupamasa pana azi la pranz, m-a tocat marunt, balerina. nimic din ce faceam nu-i convenea! am descoperit si cauza: 1 sau doua masele [smulgpar] la pranz am cedat si am plecat la cumparaturi, lasand-o cu tati. si ce credeti? a fost un ingeras! [fal] [batcap]  cred ca are cu mine ceva... [:-)))]

He he, cunoastem :)

A mea maraie si caraie si trage de mine exact cand am treaba, cand in sfarsit ii gasesc ceva de lucru si se linisteste apare si sotul, ma plang de situatie, iar el zice: uite ce cuminte e, cum te supara? [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, faine alegeri [pk]

Nici eu nu m-as fi gandit la polonic [fal] , desi cam asa mi se pare normal, sa-i pui in fata obiecte care simbolizeaza o meserie. Bine, Maddutz o sa-i puna doar stetoscop, seringa, bisturiu si altele asemenea :)))) (sau deja i-a facut obiceiul? [batcap] ).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...