Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

daca eu sunt acasa Andrei nu sta cu tacsa, nici cu mama sau cu oricine ar fi la noi...doar masa, nu mai pot face nimic in casa decat daca facem impreuna altfel urla de se aude de la parteer

 

daca eu lipsesc sta si se joaca singur cuminte cu masinile, oalele sau cu mingea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

pfff ar fi usor la baie daca ar mai si sta, da nu, el e mare vrea sa se spele singur...sunt toata transpirata cand il scot din apa

Aha, deci asa ai slabit tu: sauna+miscare :))))

Maria se ridica si se intinde la tot ce poate ajunge: sampaone, geluri de dus, sapunul ei aflat la indemana, dus............

De spalat singura nici vorba, nici macar Mihai nu se spala singur [batcap] , vrea doar sa il las sa se balaceasca, asa ar sta cu orele, dar cand ma duc la el sa continui treaba, nici macar cucu' nu si l-a spalat [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

frumos afara, iarba verde in toata curtea, copacii infrunziti, leagan.........

Mihai se intelege foarte bine cu nasu' (si cu nasa), atata s-au jucat si s-au alergat..........

Seara, dupa ce au plecat, imi spunea: mi-a fost tare dor de nasu' [:)]

vreau si eu copaci, iarba verde si...nasi de care sa imi fie drag si cu care sa petrec timp de calitate

 

nasii lui Andrei nu au mai fost la noi de vreo luna, au pus botul ca le-am spus in fata ce ma deranjeaza, mda nu e bine sa fi sincer :(((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Robi e la gradi. Eu am fost si la piata.

Meey dar cum esti acum? E bine sa ai nasi ok!

Gina bine ai (mai) revenit! Eu nu am curte mare dar e buna si cata e! Ma duc sa beau cafeaua afars!

Ana mea se spala singura ca pisica:se uda pe mana si isi da cu ea pe corp.Mai ales pe picioruse! E asa haioasa!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi avem pb cu spalatul dintilor! I.am luat periuta colorata si ar sta numai cu ea in mana! Si e jale la aspirat mucii. NU MAI sta deloc.Si nu avea nicio pb pana acum.Ptr mine e mare stres spalatul dintilor si aspiratil nasului 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, faine alegeri [pk]

Nici eu nu m-as fi gandit la polonic [fal] , desi cam asa mi se pare normal, sa-i pui in fata obiecte care simbolizeaza o meserie. Bine, Maddutz o sa-i puna doar stetoscop, seringa, bisturiu si altele asemenea :)))) (sau deja i-a facut obiceiul? [batcap] ).

mda...a ales: card, cheile de la masina si bani [pk] pazea pitzi de juli, ca vine balerina puternic din spate [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca eu sunt acasa Andrei nu sta cu tacsa, nici cu mama sau cu oricine ar fi la noi...doar masa, nu mai pot face nimic in casa decat daca facem impreuna altfel urla de se aude de la parteer

 

daca eu lipsesc sta si se joaca singur cuminte cu masinile, oalele sau cu mingea

uffff...asa si la noi! [smulgpar]

avantajul de a sta la casa: nu mai aude nimeni! [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Gina bine ai (mai) revenit! Eu nu am curte mare dar e buna si cata e! Ma duc sa beau cafeaua afars!

 

cata curte aveti? eu am ajuns la concluzia ca si a mea e prea mica... [smulgpar] mi-ar fi placut mai mare...pe de alta parte ar fi fost si mai mult de munca....

of, femeile astea, vesnic nemultumite [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...