Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

 

 

Ce suprafata are? A mea are vreo 2000 (doar curtea) si mi se pare prea mare [alcool] A muncit nea Marin aproape toata ziua de ieri sa tunda iarba in curte si pe la poarta. Mai am si gradina de 2500 (unde am plantat grau sa nu creasca buruieni), iar sotul vrea sa............. mareasca curtea [fal] [alcool] [alcool] [alcool] [fri] [fri] [fri] Buna dimi! Haideti la cafea :)

 

wow!

noi avem 600, din care 100 amprenta casei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata

Suzi, sa iasă bine analizele!  Și noua a zis dr ca ne Da sa facem

Sill,Bine ai revenit!  S-a făcut și mezinul nostru băiat mare :)

Wow Gina, ce curte mare ai! Așa vreau și eu în visele melr  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suzie, întrebai de vaccin, noi nu am făcut infanrix, asa ca nu stiu ce sa te sfatuiesc. Și noi am făcut unul dintre vaccinuri cu o luna jumate întârziere pt ca nu îl primise dr de familie. De Ce zic unii ca Nu Ar Mai trebui făcut Dacă Ai întârziat? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, s-a schimbat schema de vaccinare si dupa noua schema sa fac 3 vaccinuri si nu 4. Dar am primit doua raspunsuri oficiale si trebuie facute 4 vaccinuri+ROR-ul. Asta daca mai sunt persoane intarziate si au nevoie de info asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi ma facut un vaccin astăzi si la sfârșitul luni facem ROR .

Poca ce frumos ca ai putut vizita , eu cu Matteo nu mai pot face nimic , si la Market urla sa meargă singur si se agata de toate cele . 

Acum stau sa păzesc copilul sa nu facă febra ...

nici eu la Moreni nu am curte mare , deși nu ar avea cine sa se ocupe mi- ar fi plăcut , dar asa am găsit casa . In IT avem grădina mai mare si se ocupa un nene pt ca soțul nu are nici timp si fiind alergic la toate bălăriile , e bine sa evite ...

greu reusesc sa intru ca nu ma tine Loga ta ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,

 

Am fost bolnavioara , am facut toxinfectie alimentara :( bine ca nu s-a transmis prin lapte lui Andrei ...

 

Maddut noi la socri avem curte 1400 mp si este muuult de munca , apoi voi , dar este minunat !

 

Meey , pup Andrei tunsulici !

 

Monic , Bellagio este un club de fitze ... Felicitari ca a inceput mersul de mana !

 

Pup toate fetele !

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi azi am fost in parc, la tobogane si alte cele, pentru prima data. I-au placut, o atrageau, dar era foarte precauta. Nu am dtat mult, am zis sa o luam treptat...  [:)]

si a facut ceva pasi aproape singurica, dupa o pisica. Pana si-a adus aminte... A revenit rapid la stadiul de patruped zglobiu  [smulgpar]  nici macar sa mai stea in picioare nu a mai vrut! Cred ca si- a propus sa intampine varsta de 2 ani tot in patru labe!  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...