Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

[:-)))]  esti si tu un copil mai mare... [soricel]

 

ce jucarii mai prefera ghioceii vostri? eu nu mai stiu cu ce sa ma mai joc cu ea. mi se pare ca s-a plictisit de jucariile ei si ar trebui sa-i mai cumpar altele...(sau eu m-am plictisit?! [batcap] )

Jucarii..... hmm...... de ce are mai multe la indemana, de-aia nu se mai apropie deloc de ele. E atrasa de jucariile lui Mihai, mai ales in momentul in care se joaca el cu ele. Nu spun ce teatru iese [smulgpar]

Ieri i-a montat tati lui Mihai o tabla de scris (cu markerul) in dormitor, iar Maria e gramada pe ea, o bate, trage de ea, o pupa.......... Nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar intampla daca ar prinde cutia cu markere [ascuns]

 

Zilele trecute tocmai ii facusem baie, se juca frumos si am zis sa fac si eu un dus rapid (sotul era pe afara, cu muncitorii).

Cand eram pe terminate, il aud pe Mihai ca o cearta. Am iesit repede............... ea prinsese canuta cu lapte a lui Mihai (desi ii zic mereu sa aiba grija cum o pune, ca Maria a crescut si trage tot de pe marginea mesei), o varsase in mijlocul bucatariei, pe parchet, si se juca in balta. Era uda toata de lapte, intinsa pe burta in mijlocul baltoacei, nu stiu ce voia sa faca............. sper ca voia doar baie, nu sa bea de pe jos [fri] [fri] [fri] [fri]

 

cura de slabire e o dulce amintire....m-am blocat la 77 [smulgpar] inainte de sarbatori reusisem sa ajung la 76...acum mi se pare imposibil...ufff... [smulgpar]

76.3 de vreo saptamana si nu mai scade [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

azi avem un sarbatorit

la multi anisori scumpul nostru Mateo..sa cresti mare frumos..sanatos..iubit..si cu multi multi banii cand vei creste mare...iti doresc sa ai parte de toate bucuriile din viata asta si sa ai parte de toata dragostea din celor din jur.

 

[artif] [artif] [artif] [deziuata] [deziuata] [deziuata] [s] [s] [s] [s]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! [flo2]

suzie, cum e viata in floresti? te-ai acomodat?

nu stiu cum ii mai puteti purta! balerina nu mai avea stare...

azi aveam febra musculara...balerina ba [ups]  cred ca maine abia ma voi mai misca...sper sa fie scurta faza in care sa o ajut cu mersul... [:)]

 

Maddutz, m-am obisnuit. Nu am vreme de nimic. Citesc pe aici de curti mari, de curatenie...eu parca nu am niciun spor. Mi-e ok deocamdata Florestiul si cum la bloc nu mai vreau  sa stau si nici bani de casa in Cj nu am ma gandesc sa ne luam ceva in zona asta. Dar nu mai departe de Tautiului unde stam noi. Ieri am venit de la pasapoarte cu Tudor in manduca, de dimineata, cu mijloacele de transport in comun si am facut in total o ora, seara m-am dus la polus tot cu busul, cu carutul...chiar ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...