Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello, ce faceți? Toată lumea Bine?  Eu am o durere de cap crunta, nu mi a trecut nici cu ibuprofen. De dimineață am fost la un spectacol pentru seniorii din sectorul nostru. A fost foarte emoționant, aveau lacrimi în ochi unii dintre ei.

 

Am o întrebare, poate mă puteți ajuta. Am descoperit ca am furnici în dulapul de la bucătărie. Cum scap de ele? Fără sprayuri eventual  [fal]  [fal]  [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasă pisi, Gina!

Noi ne-am tot plimbat azi, am fost la o fermă,  prin parc, făcut teme cu Ana Maria,  activități casnice...plus cumpărat sandale pentru Andrei,  că am crezut că i-am pierdut un papuc. L-am găsit seara, în coșul de la cărucior,  dar deja sandalele fuseseră cumpărate și purtate în parc. Oricum tot îi trebuiau în curând :) 

Sunt terminată.  Andrei suge și sper să adoarmă în curând,  apoi o poveste pentru Ana Maria și gata.Somn :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio f greu scapi de furnici!!! Tb sa inlaturi sursele de mancare,sigilat cutii,pungi,borcane.Tv sters cu otet sau spirt in dulap. Eu am avut jos si m.am chinuit muuult.Cauta pe net solutii naturale sunt cu levantica,uleiuri esentiale.Dar greu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...