Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Vio eu iau de la Mieraria Botnariu, Piata Matache.Au site pe net, fagurelecumiere, iar la comenzile peste 50 ron transportul e gratis.E miere naturala clar, sunt pasionati de domeniu, daca ajungi la piata la ei si dai peste proprietarul batran iti da sa gusti din toate sortimentele, iti arata butoaiele speciale, pasiune nu asa.Plus ca au bunul obicei de a da mereu ceva cadou la comenzile peste 50 lei: fagure cu miere, polen, miere de ochi- care e ff eficienta contra ridurilor la ochi , etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Salutare fetelor!!! Poca, multa sanatate!!! poate scapa piticii... La multi ani domnilor soti!! La gradinita lui Deas e epidemie de scarlet fever....asa ca ma pregatesc...pe Edy il chinuie dintii, asa ca are multe treziri noaptea.... Deea, acum fac reteta ta de cornulete....deja e la cuptor prima tura....miros super ;)

 

Sa imi spui daca v.au placut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ,

 

Pocha ... Sa treaca repede si cu putine mâncărimi !

Si da , Andrei este cel mai eficient contraceptiv  [batcap]  [batcap]  [batcap]

 

Noi am fost aseara in Herăstrău cu nașii , a fost foarte frumos :) Am mancat la Tratoria Il Calcio 3 salate Cezar cu Foccacia simpla si o porție de paste cu peste , plus cate o băutura la fiecare , 300 RON  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, mes, ai dreptate. Se pare ca de la ROR a facut febra, dar groaznic , spre 40 corelata si cu scaune modificate si relativ dese. Eruptia dentara ar fi cauza Noaptea trecuta a fost foarte grea, ii tresalta mitica corpul de la frisoane.

De dimineata, am dus o pt o hemoleucograma si coprocultura .Se pare ca nu e nimic in neregula, cel putin in proba de sange.

Mai sunt ghiocei cu astfel de reactii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da, mes, ai dreptate. Se pare ca de la ROR a facut febra, dar groaznic , spre 40 corelata si cu scaune modificate si relativ dese. Eruptia dentara ar fi cauza Noaptea trecuta a fost foarte grea, ii tresalta mitica corpul de la frisoane. De dimineata, am dus o pt o hemoleucograma si coprocultura .Se pare ca nu e nimic in neregula, cel putin in proba de sange. Mai sunt ghiocei cu astfel de reactii?

 

Saracutii de voi! Sa treaca repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ROR il fac in vara, poate da reactii adverse pana la 21 de zile si am multe chestii de rezolvat in perioada asta. M-am inscris in schimb aici la o dr de familie pe care am sunat-o azi ca vreau sa-i fac lui Tudor infanrixul de un an si a zis ca ea vaccineaza doar in ultima saptamana din luna....WTF daca e bolnav copilul atunci ce fac? In ultima saptamana din iunie suntem in concediu si uite asa ramane copilul nevaccinat dupa politica lor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...