Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

 

 

Nici nu mai am cu cine bea cafeluta pe aici. Fetelor pe unde umblati? Meey, Gina, Vio, Andra! Poca de tine nu zic nimic...tu esti bolnavioara.

Sunt aiciiiii  [:)]  hai la cafea

Am fost si noi in parc, apoi acasa, papa si nani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor, eu m-am mutat si deocamdata acasa nu am net. La serv am wifi dar nu am timp. Acum sunt in aeroport la Frankfurt si am profitat de timp si wifi sa va citresc si sa va dau un semn de viata. Cand o sa am net, promit sa scriu :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi tocmai am venit de la review-ul lui Deas..... nici nu stiu cum zboara zilele astea....acum e luni, acum e vineri si iar gata saptamana....parca nu mai imi ajunge timpul ;)))....mai cafelesc si eu cu voi.....compun cate un mesaj, dar imi ia o vesnicie pana sa-l termin si ma dau batuta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Andra, și cum se descurcă băiatul? Nu te da bătută :)

 

Of.....tipa zicea ca parca e alt copil fata de acum 6 luni...interactioneaza cu alte persoane mult mai bine, intelege engleza ff bine, incepe sa puna cate 3-4 cuvinte intr-o propozitie.....eu, parca as fi asteptat sa progreseze mult mai rapid....dar sper sa o scoatem la capat cumva....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Noi tocmai am venit de la review-ul lui Deas..... nici nu stiu cum zboara zilele astea....acum e luni, acum e vineri si iar gata saptamana....parca nu mai imi ajunge timpul ;)))....mai cafelesc si eu cu voi.....compun cate un mesaj, dar imi ia o vesnicie pana sa-l termin si ma dau batuta...

 

Andra te inteleg cu timpul...asa si la noi. Nici nu imi dau seama cand a trecut sapt si parca toate zilele sunt la fel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Of.....tipa zicea ca parca e alt copil fata de acum 6 luni...interactioneaza cu alte persoane mult mai bine, intelege engleza ff bine, incepe sa puna cate 3-4 cuvinte intr-o propozitie.....eu, parca as fi asteptat sa progreseze mult mai rapid....dar sper sa o scoatem la capat cumva....

Important e că progresează,  toate la timpul lor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...