Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Oare cu ce sa il dau pe Andrei sa il apere de capuse?

Eu pentru Ana Maria am folosit brățări împotriva căpușelor,  de la farmacie luate. Și ceva spray, dar nu știu să îți spun cum se numesc, că sunt în Ro.

Julia,  erau și atunci,  dar nu așa de răspândite ca acum. Dar nici câini și pisici plimbărețe nu erau câte sunt azi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi!

Am inceput sa beau cafeaua afara, asa ca nici macar dimineata, cand obisnuiam sa bantui pe aici, nu mai reusesc sa intru. Ar trebui sa-mi iau o tableta, ca laptopul mi-e greu sa-l car afara.

Tableta lui Mihai s-a stricat (Utok, luata de noua prin iarna....... m-a boscorodit sotul o zi intreaga cum de-am ajuns sa aleg Utok :))))).

Am dus-o la magazin (Auchan) si ne-au dat banii inapoi sub forma de bon de cumparaturi, asa ca i-am luat alta tableta, un Samsung mai micut, pentru care am platit o diferenta de vreo 50-60 lei.

 

Maria face numai traznai, e de doua ori mai neastamparata decat Mihai la varsta ei [smulgpar]

Se urca singura in pat (sa coboare a invatat de ceva vreme), se enerveaza cand nu reuseste si tot insista si trage de fundicul ei mare, e asa amuzanta.....

Deschide sertarul de jos al noptierei mele, se urca in el, apoi se catara pe noptiera [fri] [fri] [fri]

Prin curte se catara pe scaunelele mai joase............ ce-o insemna asta? Se face alpinista? [fri] [fri] [fri]

 

Am scapat si noi de toate vaccinurile, in sfarsit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vrea sa inchiriem un apartament de 3-4 camere in Constanta pentru o luna, aveti ceva idei, vreo agentie serioasa?

Cel mai probabil prin iunie-iulie, ca acum e cam rece, plus ca mai are ceva treaba la stomatolog, asa ca dupa 15 iunie cred ca vom merge.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetelor!

Eu iar am avut azi program de gatit. Am facut pt toata lumea ardei si dovlecei umpluti cu carne de curcan. Iar pt Sara am mai facut pt deseara o chestie, i.am zis pizzert (pizza desert). Adica blatul de la pizza la tigaie, iar deasupra mere rase cu scortisoara, trase putin la tigaie in unt. A iesit deli treli, vb Juliei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am avut treaba in gradina toata ziua. De dimineata in gradinuta mea de flori, am curatat.o, am sapat.o si am mai plantat niste mixandre si carciumarese. Iar dupa amiaza in gradina bunicilor, am udat, cules buruieni, pus araci la fasole, ca iei sunt in spital si nu are cine sa se ocupe. Drept urmare, azi am o febra musculara de zile mari.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...