Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Faina jucarie. Si pe mine ma batea gandul. Am zis ca, totusi e prea mica. La anu' cred...

se joaca maria in casuta?

pisicuta ce mai face? Supravietuieste?  [:)]

Da, si Mariei ii place mult, tot intra si iese. La interior le-am asternut o patura groasa si stau bine acolo, iar in fata un covoras de intrare :)

Vrem sa ii facem un postament de lemn, exact cat perimetrul casutei, si o curte de 4/4m, probabil, le pun jucariile de exterior in curte si macar o vreme sta si ea cuminte acolo, nu mai ma alearga prin toata curtea [catelulsfuge]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, frumoasa casuta, cred ca pticilor le place :)

Ce sa fac sa scap de san rosu, umflat, dureros ??? De rasul curcilor, sa fac din astea acum [smulgpar] Andrei suge bine, dar tot ma doar si simt galma, e aproape de mameleon (si masatul in jona respectiva merge tare greu).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, frumoasa casuta, cred ca pticilor le place :)

Ce sa fac sa scap de san rosu, umflat, dureros ??? De rasul curcilor, sa fac din astea acum [smulgpar] Andrei suge bine, dar tot ma doar si simt galma, e aproape de mameleon (si masatul in jona respectiva merge tare greu).

Da, Mihai nu ar mai iesi din ea, in prima seara si la 11 noaptea a iesit din casa pentru a merge putin in Casuta Piticilor, cum am botezat-o :)

 

San cu probleme......... comprese cu foaie de varza usor zdrobita?

Si eu am avut unul dureros tare vreo trei zile, dar am zis ca din cauza Mariei, ca se juca in pat si a aterizat cu manutele pe sanii mei, iar pe dreptul l-a cam zdrobit, am zis ca mor de durere pe moment [alcool]  Vad ca mi-a trecut fara "ajutor" [ascuns]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Gina, frumoasa casuta, cred ca pticilor le place :) Ce sa fac sa scap de san rosu, umflat, dureros ??? De rasul curcilor, sa fac din astea acum [smulgpar] Andrei suge bine, dar tot ma doar si simt galma, e aproape de mameleon (si masatul in jona respectiva merge tare greu).

 

Foaie de varza zdrobita.

Si eu am patit.o de curand 

Si de 3 zile am o perluta de lapte pe sfarcul drept de imi vine sa ma urc pe pereti cand suge sara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...