Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Salutare fetelor!

Nu am mai apucat sa intru zilele astea. Sambata a murit bunicul si am stat numai langa el, m.am ocupat de tot ce trebuia, si astazi l.am inmormantat. Am avut.o pe Sara dupa mine si acum a trebuit sa vin acasa sa o culc. Nici la pomana nu am reusit sa mai stau, sa se ocupe de restul si ceilalti ca nu am ce face. Nu are rost sa va mai spun ca am ramas cu gandul ca totusi se mai putea pune pe picioare, daca isi facea cineva mila si timp sa vina sa ii puna o perfuzie. In fine, acum e tarziu, ce a fost a fost. Macar nu se mai chinuie saracutul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si ca sa revenim la ale noastre...Sara e innebunita dupa cirese, a mancat 5 chitute de la o babuta. Le scot samburii si i le pun pe tavita si le baga cu pumnul in gurita. I.am dat si capsuni, nici o reactie, deci pana acum nu a avut probleme cu nimic. Capsunile le papa si asa, dar putine, cel mai mult ii place smoothie de capsuni cu banana si putin lapte, imediat il linge.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am venit la Observatorul din Greenwich, cu căruciorul,  că d-l nu vrea să poarte copilul și pentru mine o zi întreagă e mult.  Și nu se poate intra cu căruciorul decât în curte, au buggy parking,  dar Andrei doarme.  Deci eu stau în curte iar d-l vizitează.  Îmi vine să îl bat. Și pe mine,  că l-am ascultat. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din categoria ispravile lui Mihai: i-a turnat sora-si nisip in cap, iar ea, mitittica, statea cuminte [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Cand i-am vazut eu, deja Maria avea nisip de-un deget in crestet, plina de nisip pe body, in san, un pumn de nisip si-n pampers......... am dezbracat-o in baie si-am umplut si baia de nisip [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

 

Maria mananca orice leguma/fruct de culoare rosie: cirese, capsuni, rosii...... ieri am facut ardei rosu umplut si se intindea la ei, sa-i manance cruzi.

Cirese mananca singura, dar nu stie sa scoata samburele, il inghite....... oare ce se poate intampla? [fri]  O sa urmaresc sa vad daca ies pe dincolo........

Aduna de prin curte visine mici si uscate, cazute din copaci inainte de vreme si le-ar manca, daca as lasa-o [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lui Vladut nu ii plac nici cireșele, nici căpșunele  [fal]

De fapt, nu ii place niciun fruct, inafara de banana

Asa a fost (si inca mai este) Mihai [smulgpar]

Cu chiu cu vai inghite si el o cireasa, dar cu samburele scos de mine [alcool]  Sau i-am dat intr-o zi clestele de scos samburii si ii scotea singur si asa a fost prima data cand a facut si el o burtica de cirese (nu mai spun ca s-a umplut de zeama, la fel si sezlongul, am zis mersi ca a mancat).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...