Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Deea condoleante! Si ai grija de voi!

Si Ana mea e inalta si slaba are 10 kg si nu stiu inaltimea dar peste 80 .piarta haine de 18-24 luni!! Dar ii sunt cam largi cele de 24 dar nu lungi!

Lady e superb Iusty! Si inalt.Nu pare deloc deloc grasunel! Gina bine ca mananca cirese Maria.Di Ana mananca tot cu samburi!

Poca noi plecam mereu cu carut si manduca! Si o sacosa de haine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ana face muulte nazbatii.Si a inceput sa zica cuvinte.Zice ham ham ,da.mi,gata d astea scurte! Dar ma bucur ca le zice cand trebuie nu aiurea.Adica xice pis pis doar la pisica.

Noi am avut petrecerea lui Robi la Mc si a fost f frumos iar Robi s.a purtat exemplar.A dansat in fata, a condus copiii,a fost exemplu pt ei,a suflat in lumanari,a mancat. A fost prima data cand nu a avut treaba cu noi.D.acum am baiat marr!! Of of

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si nu va e frica sa nu se inece cu samburii? [fri] Mie mi-e frica de mor.

Monica, apropo de sacosa cu haine, ieri am ramas ara, desi am luat trei schimburi pentru Andrei, la final tot ud a ajuns acasa, a baut o sticluta si jumatate de apa [alcool] Ce inseamna viata cu copii, sa intri in muzee si primul lucru pe care il intrebi e unde camera de schimbat bebeii [batcap]  Rau am ajuns [batcap]

Andei a dormit bustean toata noaptea, eu de pe la 4 nu mai puteam dormi ca ma dureau sanii [smulgpar] Inca mai am rana aceea de la perluta de lapte, nu mai da sfantul sa treaca [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,

 

Deea condoleante :( Dumnezeu sa il odihneasca !

 

Lady , ce ghiocel frumos ai , sa va traiasca !

 

Pocha , barbatii astia ... Hmm ...

Cel mai minunat sa te pupe copilul !

 

Gina , am vazut o papusa frumoasa cu ciresele :)

 

Soacra se recupereaza dupa operatie , saptamana viitoare miercuri vin rezultatele .

 

Socrul vrea sa mergem si la Tulcea sa stea si el cu Andrei ... Iar sa ma carananesc cu toate :(((

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea condoleanta! Dumnezeu sa il ierte pe bunicul tau!Ai grija de acum si de tine si de santatea ta.Sanatatea se pierde usor si se recastiga f greu,asa ca mai bine ia masuri din timp.

In rest ce sa zic,aveti copii mari, nu mai sunt bebelusi e clar.

Monica La multi ani frumosi lui Robi si sanatate multa!Felicitari pentru cum l-ai educat!

E plin de ghiocei frumosi aici.

Sim Doamne ajuta sa vina vesti bune de la analize!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi ce mai faceti de papa la copii? Eu chiar nu stiu ce sa ii mai dau..e asa mofturoasa...

Azi avem asa:

Md iaurt grecesc cu fulgi de ovaz si miere (asta l.a mancat tot)

P mancarica de linte( 2 lingurite...atat a vrut), a mancat apoi o bucatica de chifla cu seminte

G cirese, capsuni, mar, para...sa vedem ce vrea, ca iar are toane

C paste cu spanac si sos alb(sper sa pape). Si mai am soufle de dovlecel de ieri si clafoutis cu cirese...poate azi o vrea. Pe bune nu stiu ce sa ma mai fac cu ea de cateva zile, nu mai vrea nimic. Cum o pun in scaun cum incepe sa maraie si daca nu o dau jos se lasa cu tipete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...