Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata la pranz!

Abia acum reusesc sa imi beau si eu cafeaua. Toata dimineata am alergat cu acte pt ajutorul de inmormantare. Asa ceva nu am mai vazut, pe cuvant. Sa te trimita de 3 ori de la casa de pensii la primarie pt o anexa la certificatul de deces, anexa pe care primaria nu o mai elibereaza din martie, iar casa habar nu are. M.au terminat psihic azi. Am facut si cumparaturile pt sambata pt parastas...deci sunt zombi. 

Sara a mancat azi de dimi iaurt grecesc cu fulgi de mei si miere, iar la pranz a mancat cu ta'su un castronel plin de mancarica de linte. La gustare ii dau crema de mascarpone cu banana si piersica, iar pt deseara tot paste cu spanac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iustin are scaune moi de mai bine de o saptamana. Are 1 scaun ok, apoi iar moale. I-am smecta, eubiotic, cateva zile ercefuryl, alimentatie corespunzatoare....degeaba. poate fi de la masele? Azi noapte a facut si in pic de febra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lady, cic da, asa zice folclorul [:)]

Eu a gandesc sa ma organizez saptamana viitoare sa il duc la cantarit pe junior, ca imediat sunt 4 luni de cand nu l-am mai cantarit [fri]

In alta ordine de idei, imi vine sa imi dau demisia de la gatit, fiecare cu fitele lui...am realizat azi ca practic eu fac mereu trei feluri, pt dl sot, mofturoasa mica si juniorul cu alergii [smulgpar] Si eu ananc ce este, si nu slabesc nici un gram [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off numai eu nu pun pe mine. Dar ma duc sapt viitoare la eco la glanda si poate poate...problema e ca daca imi da tratament ce fac cu Sara? Sigur o sa trebuiasca sa o intarc si chiar nu vreau. Daca nu e ceva urgent cred ca mai aman pana se intarca singura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Am reusit sa arunc o privire in gura lui. M-am speriat! Are ditamai rana unde a spart maseaua gingia. Habar nu am ce pot sa ii fac. Azi noapte s-a trezit plangand, i-am dat nurofen, iar cand m-am pus in pat l-am lovit don greseala peste falca, nu mi-am dat seama ca se pusese pe locul meu. Imi venea sa ma bat singura. Asa a plans mititelul...mi s-a rupt sufletul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ,

 

Lady , dragul de el :( pup sa treaca repede .

 

Deea ce nemernici , ce sistem :(( imi pare rau ca treci prin atâtea ....

 

Pocha Si Andrei al meu tare mofturos este , nu vrea sa deschidă gura :( numai ce vrea el cand vrea el ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...