Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

 

 

Neata. Am reusit sa arunc o privire in gura lui. M-am speriat! Are ditamai rana unde a spart maseaua gingia. Habar nu am ce pot sa ii fac. Azi noapte s-a trezit plangand, i-am dat nurofen, iar cand m-am pus in pat l-am lovit don greseala peste falca, nu mi-am dat seama ca se pusese pe locul meu. Imi venea sa ma bat singura. Asa a plans mititelul...mi s-a rupt sufletul

 

Saracutul de el...Lady nu ai ce sa ii faci, pana iese maseluta asa este. Si Sara are una sus care e iesita doar pe jumatate si sta numai cu degetul la ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si noi am avut zi plina, activitati casnice de sambata (singura cu copiii, ca sotul lucreaza pana la 13:00), apoi parc, cumparaturi, pregatit cina...astept sa fie gata papa (chiftelute cu salata, friptura de miel si conopida cu spanac), sa papam si apoi baie si somn!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Noi am fost la zoo. Sunt epuizată acum. Copiii, la fel. Mă întreb Cum o sa fie în concediu cu tot circul ambulant după mine :)

Hai, ca-ti spun eu cum o sa fie in concediu cu tot circul ambulant, ca peste o saptamana plecam. Am inchiriat un apartament si de-acum ar cam trebui sa ma apuc sa pun in bagaje......... habar nu am ce [ascuns]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Hai, ca-ti spun eu cum o sa fie in concediu cu tot circul ambulant, ca peste o saptamana plecam. Am inchiriat un apartament si de-acum ar cam trebui sa ma apuc sa pun in bagaje......... habar nu am ce [ascuns]

Toată casa?  :)

In Constanta o sa stati? O sa mergem si noi peste 3saptamani.poate ne vedem acolo. Concediu placut.sa intri sa ne zici cum e apa.

Poca, suna forte bine ce ai gatit.trebuie sa fac și eu mâine mâncare și habar nu am ce. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata!!! Am culcat copilul!!! Pana dimineata la 10 am liniste.

Si eu trebuie sa gatesc maine. Pt sara fac un orez cu dragavei si file de novac la dry cooker, iar pt cina broccoli si conopida gratinate, iar pt noi o supa de gaina cu galusti din care o sa ii opresc si Sarei. Si mai vreau ceva dulce si rapid, din care sa poata ciuguli si ea, dar inca nu stiu ce.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toată casa?  :)

In Constanta o sa stati? O sa mergem si noi peste 3saptamani.poate ne vedem acolo. Concediu placut.sa intri sa ne zici cum e apa.

Poca, suna forte bine ce ai gatit.trebuie sa fac și eu mâine mâncare și habar nu am ce. 

He he, eu as lua foarte putine lucruri, dar ce ma fac cu "soacra" numita sot? [batcap]

Da, in Constanta, in nord, la doi pasi de Mamaia. Sa vedem unde gasesc un loc de plaja mai linistit........

Sigur o sa ne intalnim, o sa-ti trimit nr de tel. in pm :)

Voi unde stati?

Cred ca o saptamana o sa dam o fuga si-n Bulgaria, la un coleg de-al sotului, ca are o pauza de cursuri. Poca, voi cand veniti la mama soacra? :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...