Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Deea, până la 10 doarme??? Wow! Gina, noi la sfârșitul lui august vom fi în Bg. Pe 23 iulie venim în Ro, stăm vreo trei săptămâni și apoi la soacra :) Andrei nu a dormit toată noaptea. Sunt zombi.

 

Neata!!

Da Poca. Aseara a adormit la 22:30 si inca doarme. Eu mi.am baut si cafeaua si ea nimic. Si o singura trezire, daca pot sa ii spun asa, ca am schimbat sanul pe la 5:30, a papat semiadormita si somn in continuare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina te inteleg! Tb sa iei multe bagaje!! Sa nu uiti de epilator,incarcatoare,reductor daca folosrste Mihai,jucarii.Si daca va bucatariti singuri sa.mi spui ca am experienta si la asta!

Si ceva medicamentr daca le ai in casa sa nu lr mai cumperi,si de burtica ceva,spray cu apa de mare etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand am fost la munte acum 2 sapt mi.am uitat peria de par si am stat nepieptanata 1 sapt! Si nu am luat jucariile copiilor masinute,trici,motorete ca ar fi fost bune! Restul am cumparat de la Lidl.Dar urasc sa cumpar lucruri pe care le am acasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, multumesc de sfaturi :)

Eu, cand plec la un asemenea drum, imi fac lista cu tot ce trebuie sa pun la bagaj si, cand consider ca e completa, ma apuc de bagaje.

De gatit........... probabil o sa mai gatesc, dar nu zilnic, doar sunt in vacanta [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata treaba pe ziua de azi.

Am facut ciorbita de gaina acrita cu bors, orez cu dragavei si peste pt sara, broccoli cu conopida gratinate tot pt ea, branzica de casa, o prajitura cu cirese pt toata lumea. Am negociat cu soacra si o ia dupa amiaza o ora daca ii dau si ei o portie de ciorbita sa nu mai faca ea. Vrem sa iesim si noi la o cafea ca nu am mai fost de cand lumea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea f bine faci .Si ru am facut ciorba de pui de tara cu legume,pasca fara aluat economica(extrordinara).Voi incepe sa mai ies si eu fara copii (de nevoie cu jobul) si singura dupa job si poate si cu sotu-daca merita. Gina si eu sunt cu listele.Nu pot fara ele!

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Deea f bine faci .Si ru am facut ciorba de pui de tara cu legume,pasca fara aluat economica(extrordinara).Voi incepe sa mai ies si eu fara copii (de nevoie cu jobul) si singura dupa job si poate si cu sotu-daca merita. Gina si eu sunt cu listele.Nu pot fara ele!

 

Monica ti.ai gasit job pana la urma?

Zi si mie pls reteta de pasca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...