Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Eu le mai dau copiilor salate cand nu am chef sa gatesc. Si eu vreau sa.l inscriu pe Robi la inot anul asta! Poca e mama ta la tine nu? Pai si de ce nu poti sa dormi mai bine,? Meey si eu am recitit -prima data,capitolele cu nasterea! Emotii mari! Unele capitole nici nu le citisem vreodata!

Pai am mai moțăit ziua, dar noaptea vrea ţiţi și ... e al meu.  Mama pleacă azi, mă apucă depresia :(((( Iar singură...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,

 

Noi astazi am fost in parc , mama se plimba cu Andrei de mana la vreo 10 m de mine , eu in fata bancuteti stăteam in picioare , pe banca poșeta lui mama si geanta lui A . O Țiganca imi cere bani , ii spun nu si se repede spre geanta , noroc ca am fost pe faza si am îmbrâncit-o [viki] :( apoi ma amenința ca vine cu țiganii  [rip]

 

urasc din suflet Hoții !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,

 

Noi astazi am fost in parc , mama se plimba cu Andrei de mana la vreo 10 m de mine , eu in fata bancuteti stăteam in picioare , pe banca poșeta lui mama si geanta lui A . O Țiganca imi cere bani , ii spun nu si se repede spre geanta , noroc ca am fost pe faza si am îmbrâncit-o [viki] :( apoi ma amenința ca vine cu țiganii  [rip]

 

urasc din suflet Hoții !!!

Si eu. Si parazitii sociali.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...