Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu citesc tot pe sarite, nu am timp de nimic...Azi am inceput o groaza de chestii si nu am terminat nimic.

 

Dea, noi azi am avut in meniu supa crema de linte, ciuperci umplute, snitele de pui, conopida pane si pancakes.

 

Ieri am avut aceeasi supa si papricas de pui facut ardeleneste, ce am mai facut si a avut mare trecere la Tudor sufleu de spanac.

 

Apropo de gatit...ma duc sa curat buacatria ca e dezastru.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi pe aici...asteptam soarele si vacanta in ro....asa sare timpul asta....numa vad ca iar e seara si nu am facut nici jumate din ceea ce mi-am propus.....

Cu gatitul sunt in pana de idei, dar mai trag cate un ochi pe blogul tau ;).....pt azi am facut supa pe gaina cu galuste de gris, pilaf de orez cu snitel la cuptor si biscuiti spritati.... ma gandesc pe diseara sa fac niste paste cu broccoli daca o sa ma lase strumfii....

Am uitat sa o laud pe Davidutza.....tare frumusica e ;)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi tot cu treburi sau in parc, in plus ma chinui printre picaturi sa ma joc noul joc cu Nacy Drew (sunt dependenta de jocurile din seria asta, ies doua pe an, la cat timp am eu, numai ce termin unul si apare celalalt [:-)))] ). De papa, supa de taietei, spanac si linte la cina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...