Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Asa mai merge...mai dati si voi cate un semn. Mersi pt idei de bucatarit.

Am facut pana la urma o ciorbita de pui cu taitei, dovlecei umpluti pt sara, pate de casa pt mic dejun, niste pateuri cu branza luate de la carrefour si inghetata pt mine si sara de capsuni si banane. Maine am in plan si o tocanita de pui, ca nu am mai avut timp si ceva dulce, sa vad ce.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I.am luat si eu ieri niste sandalute sarei, vad ca merge bine cu ele, nu se impiedica si sunt si faine.

Spanacul la noi nu are trecere decat sub forma de paste cu spanac si sos alb.

Si am in plan de ceva timp sa fac gnocchi de cartofi, dar niciodata nu gasesc timp pt asta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci dupa 3'zile de munca in care am mancat haotic si prostii dar m.am stresat maxim si am alergat ca bezmetica de colo colo sa.mi rezolv si alte pb ,am slabit mai mult de 1,5 kg cantarita dupa micul dejun!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi s.a parut ca stau blugii ca pe gard dar nu ma mai cantarisem de mult- de 1 luna. Sport n.am mai facut de 1 luna.Vreau sa ma puc iar! Si am insomnii iar! Care se manifesta cu trezitul la 5 dimineataa si nu mai pot sa adorm! Am uitat sa intreb homeopata despre asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fete!

Monica stiam ca insomniile sunt cauzate de lipsa de magneziu.

Eu mi.am facut ieri eco la glanda si am un chist ceva mai maricel care trebuie investigat. Mi.a dat si analize de facut, le.am facut azi, marti astept rezultatele, iar vinerea viitoare merg la endocrinolog. Sa vedem daca e de tratament sau e cazul de operatie, eu oricum as vrea sa mai aman ceva vreme, nu vreau sa o intarc pe Sara de acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fete!

Monica stiam ca insomniile sunt cauzate de lipsa de magneziu.

Eu mi.am facut ieri eco la glanda si am un chist ceva mai maricel care trebuie investigat. Mi.a dat si analize de facut, le.am facut azi, marti astept rezultatele, iar vinerea viitoare merg la endocrinolog. Sa vedem daca e de tratament sau e cazul de operatie, eu oricum as vrea sa mai aman ceva vreme, nu vreau sa o intarc pe Sara de acum.

Deea sa nu te superi ca iti zic, dar lasa endocrinologul sa hotarasca.Cu tiroida nu e de gluma si lasata prea mult sa isi faca de cap da dereglari de foarte greu mai scapi de ele.Sara e maricica si are nevoie de o mama sanatoasa langa ea in primul rand.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...