Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mary nu ma supar, nu am de ce. O sa vad ce zice si dr si vedem...dar daca se mai poate amana, nici nu ma gandesc sa o intarc. 

In primul rand, nici nu vad cum as putea. Sara asociaza tzitzi cu somnul, suge numai la somnuri, ii si zice nana, nu tzitzi. Si oricat mi.as acoperi sanii sa nu ii dau, trage de mine si mi se urca in cap si urla. Si, sincer, nu ma lasa inima sa o las sa urle asa. De aia si vreau sa merg pe autointarcare. Poate daca ar fi stat si altcineva cu ea, se dezvata mai usor, asa...numai cu mine...slabe sanse.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea ai grija de tine si cere inca o parere! Nu merge pe un singur diagnostic!sa 

stii ca de cand lucrez Anei ii merge f bine. Adoarme usor fara tzitzi.Dar noaptea suge la culcare muuult.Momentan sta ta.su cu ea si mama il ia pe Robi la ea de la gradi.

Ana manaca de rupe si doarme cate 12-14 ore noapte si ziua inca 3?!!!!! Zici ca imi face mie in ciuda.Cu mine nici nu manca nici nu dormea asa mult.

Sunt f multumita de cum s.au aranjat lucrurile! Mai tb sa iau o femeie la curateni si gata.Iar sotu meu a innebunit cand a auzit!!!! Parca e posedat!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun regasit!

Noi suntem bine, toata ziua pe afara. Multumim pentru toate gandurile bune , din perioada grea.

Andika, ma intrebai ce medicament minune I a scazut febra micutei;din pacate , nu pot spune pt ca a fost sub stricta sipraveghere medicala. Si nu se stie cum reactioneaza fiecare puiut in parte. Dar dc aveti nevoie de un pediatru cu o bogata experienta , doctor in stiinte medicale, nu ezitati sa ma contactati. Numai ca e la Bucuresti 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea, ai grija mare de tine pt ca asa poti sa o ingrijesti SI pe Sara!Cu alaptatul, te inteleg perfect, so eu patesc la fel, dar in schimb ma chinuie toata noaptea . Se trezeste des si striga "câcā". E dulce foc dar ma face zombi.

Gina, gata bagajele? Poate bem o cafea pe un sezlong , stand de vorba si privind la copii cum se joaca linistiti cu nisipul.... ha ha ha... ce viata ar fi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! [flo2]

azi i-am cumparat sandalute balerinei. par a fi comode. sa vedem...

 

gina, a vorbit mama cu doamna aceea, dar din pacate nu e disponibila...

Multumesc :)

O sa ne descurcam noi cumva...........

 

Mi s.a parut ca stau blugii ca pe gard dar nu ma mai cantarisem de mult- de 1 luna. Sport n.am mai facut de 1 luna.Vreau sa ma puc iar! Si am insomnii iar! Care se manifesta cu trezitul la 5 dimineataa si nu mai pot sa adorm! Am uitat sa intreb homeopata despre asta

Oare insomniile nu-s provocate de schimbarile survenite odata cu jobul si tot stresul aferent? Zic si eu..........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea, ai grija mare de tine pt ca asa poti sa o ingrijesti SI pe Sara!Cu alaptatul, te inteleg perfect, so eu patesc la fel, dar in schimb ma chinuie toata noaptea . Se trezeste des si striga "câcā". E dulce foc dar ma face zombi.

Gina, gata bagajele? Poate bem o cafea pe un sezlong , stand de vorba si privind la copii cum se joaca linistiti cu nisipul.... ha ha ha... ce viata ar fi!

Care bagaje?

Copiii, sotul, masina si cardul [:-)))]

 

Glumesc, desigur. Deocamdata e gata lista (ma rog, aproape gata :)))

Lasand gluma la o parte, sotul chiar mi-a zis sa nu pun prea multe haine la bagaj, mai bine cumparam de acolo, ceea ce-mi convine de minune, abia mai ma intolesc si eu [pk]

 

Prea multe chestii chiar nu vreau sa car cu mine, mai ales ca stam intr-un apartament utilat cu tot ce trebuie si-n plus, suntem in oras, orice am avea nevoie, gasim de cumparat rapid :)

 

Sigur ca ar fi fain sa ne vedem la o cafea (ideal ar fi ca Mihai sa ne supravegheze fetele [:-)))] [:-)))] [:-)))] )

Iti trimit pm cu nr. de telefon, 3 saptamani stam sigur, deci trebuie sa ne vedem.

Am mai vorbit cu doua mamici, poate punem de-un party pe plaja cu ghioceii nostri [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...