Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Deea, este ceva reteta pe lalena de praji cu fructe, am facut-o eu vineri e f rapida si f buna.

Un link?

Eu fac un pandispan clasic in care amestec fructele scurse de zeama (si tocate, daca e cazul) si pudrate cu putina faina, sa nu se lase.

 

Eu sunt suparata ca Robi e racit rau.Prima data in 3 luni de cand mergem la homeopat si e grav

Multa sanatate lui Robi [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fete e ok la servici.Si mama de nu.mi venea sa renunt in primele 3-4 zile! Salariu tot mic e dar sa vedem ce.o mai fi.Avantajul e ca la job ma duc in blugi si adidasi deci nu bag bani in haine.Tb sa.mi mai cumpar un hanorac street casual.Lucrez intr.un depozit si e destul de frig .

Robi are serbare vineri.Tb sa merg la nasa joi seara sa.i iau costumul de bondarel.Nasa are firma de inchirieri costume.

In rest sunt ocupata cu toate si obosita.Dar totusi faptul ca plec de acasa ma ajuta sa vad lucrurile in general,din alta perspectiva.Mai optimista!

Fete daca eu nu mai scriu;Gina nu mai scrie ,Meey nu mai scrie,Poca nu mai scrie se va duce de rapa forumul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu destul de rau racita:ori din ptima zi de munca ori luata de la Robi.Am avut o tuse naspa rau de se uitau la mine ca la tbc-isti.

Julia face potty training si ma gandesc si eu sa incerc desi Ana e mult in urma lui pitzi!! Cu toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...