Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Buna dimineata ,

 

Ce faceti ? Eu ma-an intixicat de la Frape in 3 zile de 2 ori :((( daca nu ma astampar ...

 

Am vazut pe Face poze cu Gina si copii in mare , foarte frumos :) Gina slabatura  [zz]  [soricel]  [soricel]

 

Andrei tot des se trezeste noaptea , m-a ajuns oboseala foarte tare :(

 

Un weekend minunat va doresc !

 

Meey , ce mai Faceti ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lady sanatate multa lui Iustin!

Maddutz e dulce foc balerina ta.

Vio ,ma enerveaza pe mine situatiile de genul asta si nu am copii. Mitocania si nesimtirea se transmite usor de la parinti la copii.Asta nu intelege genul asta de parinti, ca e mai important exemplul pe care il dau decat ce le spun copiilor.

Monica impune-ti punctul de vedere si nu te lasa calcata in picioare! Eu asa m-am saturat de smecheri din astia de capitala care promit una si apoi o dau la intors de numa.Imi pare rau ca treci prin situatia asta.Sanatate multa lui Robi!

Deea tu ce mai bucataresti? Nu incetezi sa ma uimesti cu meniurile tale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ms Mary.Exact asa am facut .M.am impus si nu mai zic nimic.Le.am zis in gluma ca una am vb la inceput si alta facem si ca mai bine nu mai vin.Si mi.au facut contractul.Inca nu l.am semnat sa vad ce salariu au trecut.Pana una alta o sa vin ls 8.30 dar sambata,nu.

Dar am fost 2 ore fiindca am facut o mare GRESEALA de incepator!! Si n.am tipat nimeni la mine!!!! Desi meritam!!! Dar tot nu.mi convine.

Vioo cu asa oambeni nu e bine sa ai de.a face. Dar eu in locul tau,m.as fi cobirat la nivelul ei putin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monic , cred ca da ... Asa imi place , dar sunt plina de bube , acum stau cuminte ...

 

De Easy mai stie cineva ceva ?

 

Mai este vreun copil care se trezeste des noaptea ? Cu kg cum stati , Andrei stagneaza de 3 luni , nu vrea sa manance , abia , abia cate putin :((( Ce sa fac oare ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu mai beau prostioare de-astea, Sim, asa ca nu pot sa te cert. Insa nu am patit nimic, poate doar am pus ceva slaninuta pe mine.

Iustin are perioade cand se trezeste noaptea de 2-3 ori, mai ales cand ii ies dinti sau masele sau il doare altceva. In rest doar o data- ca sa infulece un bibe si apoi somnic pana dimineata. Azi-noapte de ex s-a trezit doar la 5 pt biberon. A fost o noapte suuuuper. Rar se intampla asa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...