Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

 

 

Sara nu se trezeste noaptea. Spre dimineata, pe la 6 baga o burtica de laptic de la tzitzi si doarme in continuare pana pe la 9:30-10. Dar ea doarme cu mine si se autoserveste daca vrea, dar oricum o simt. Se mai fataie, se mai suceste, cauta sanul, dar cand il ia adoarme la loc. De mancat mancare, ca de obicei, zile cand baga de ma sperie, zile cand doar gusta. Dar ea niciodata nu a mancat mult. Iar in greutate a luat in ultimele luni cate 400, 500 g.

Ce bine o fi!

Sara e fata serioasa inseamna!

I se trezeste si la 1 ora jumate....nu mereu, totusi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ana are 82 cm si 10.5 kg.Dr a masurat.o de 2 ori ca i se parea prea mult.Mananca binisor din toate.Arata ok .Nu are sunculite dar pe caldurile astea,mai bine asa.

I.am facut vaccinurile amandoua odata si cam a facut febra.I.am dat de febra azi abia

Lady jigodii ca sa mai zic!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

balerina, la ora 7, 7 si un pic imi da desteptarea  [batcap]  inutil sa va spun ce as mai dormi...

peste noapte se mai trezeste ... depinde... nu are un program. ii dau tzitzi si adoarme. mai rau e ca ma trezeste pe la 3.30 si nu mai pot adormi...

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Maddutz, la fel si piciul meu. Este foarte matinal. Cateodata mi se intampla si mie sa nu mai pot adormi daca ma trezeste noaptea, bag 2 Sedatif PC si in 10 min sunt gata.
hmm... buna idee cu sedatif PC [pk] merci [flo2] noi ne pregatim sa mergem in centru sa ne plimbam. in mod sigur cu o escala, la vreo terasa, pentru o bere rece [pk] [alcool] [pk] Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Al meu are 81cm si 14kg. Nu arata a copil supraponderal, ci doar pufos. Aee capul foarte mare. Cand mergem in parc il compar cu alti copii. Are capul mai mare si decat copiii de 2-2.5 ani

 

nu-ti face probleme. pe masura ce cresc devin mai armoniosi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi cum pacaliti copiii sa ia siropurile? Iustin nu mai vrea deloc sa ia. I le-am amestecat pe toate intr-un biberon cu apa desi banuiesc ca se puteau inactiva reciproc. Dar nici asa nu mai vrea. I-am dat fortat, insa ultima data a varsat apoi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...