Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Mai foloseste cineva Manduca? Mie mi se pare ca ii e cam mica, panoul de la spate ii ajunge abia putin peste sale [fal] Acum ma bate gandul sa vand wrapul cel luuuuuung (de ce oi fi luat 7) si manduca si sa iau ceva pt toddler, ori tula ori un wrap mai scurt.

Eu o folosesc dar rar ca nu prea sta in ea...acum oricum e vara si o sa ne fie cald. Trebuie sa incerc slingul.

 

Tudor nu e de luat in considerare ca e mic rau...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

nu mai stiu care ati scris de mamicile din parc, tare enervante si la noi, mai ales bunicile...m-am certat intr-o seara cu o bunica

Andrei avea 2 degete in gurita si bunicuta sa repezit la el, ia tras mana din gurita si la scuturat..ca de nu e frumos sa stai cu mana in gura

am vazut negru in fata ochilor si i-am spus cateva..binenteles tot eu am fost aia impertinenta nu ea

asta e nu pot tine copilul izolat din cauza proastelor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si ce nu pot intelege la alte mamici dc trebuie sa fie o concurenta intre copii?

de genu:

are 1 an si 4 luni si nu vorbeste? poi a mea la 1 an jumate numara pana la 10

are doar 2 dinti? al meu are dinti de la 3 luni

al tau nu sta locului 1 secunda si nu te asculta...poi al meu numa ma uit urat si incremeneste

wdf ???

 

mda am un copil mediocru nu un geniu cum sunt cei din parc...asa si?nu putem fi toti genii, cineva trebuie sa fie si muncitor necalificat....binenteles ca nu imi doresc asta pentru copilul meu dar daca asa va fi sa fie asta e sa fie el sanatos

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meeeeeyyyy!!!! Pe unde umbli???

peste tot si nicaieri

servici, casa, parc, casa si constat cu stupoare ca e 12 noaptea si noi inca ne jucam, mai trebuie sa si dormim si o luam de la capat

la servici sunt luata de ''buna'' chiar daca eu am dormit 2 ore noaptea, acasa la fel ma ia Andrei de noua, mai merg si la dentist de 2 ori pe sapt si la endocrinolog saptamanal...cam asa arata zilele mele copy/paste

a si mai fac mancare inutil ca Andrei refuza sa manance, ar manca doar fructe daca ar fi dupa capul lui, soacra ma dispera la culme de nu o mai suport, al meu lucreaza pana tarziu ca de avem rata de platit la apartament, ne gandim la anul sa ne luam si o casa deci trebuie sa strangem ceva banuti pentru cei 15% avans

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

distractie faina

plecati cu copii sau fara

 

sa ne spui cum a fost

 

Meey, mergem cu totii....la mare si all inclusive pentru cei mici am ales..oricum nu am cu cine sa-i las asa ca ii ducem peste tot cu noi sau renuntam si nu mai mergem nici noi :D.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey ce scump e Andreiutz!! Si nu mi se pare slab deloc. Si eu "m.am infipt" aseara intr.o bunicuta. Sara s.a rusinat de ea si a venit fuga la mine si se cerea in brate, la care mamaia a inceput sa o certe ca e mare, ca e rusine, de facuse fata mea un botic si lasase capul in jos...imediat m.am luat de ea sa isi vada de nepoteii ei ca nu e nici o rusine ca vrea fata in brate. Si bineinteles ca tot eu mi.am luat.o. Dar nu imi pasa, e copilul meu si mi.l cresc cum vreau.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...