Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, help!!! Ma durea un sfarc de cateva zile in timp ce sugea piticul, dar ma ustura putin si in restul timpului. Am crezut ca am facut o perluta de lapte, asa parea. Am pus comprese cu apa calda, dar nu s-a dus. Am intepat cu un ac steril, insa a iesit putin sange. Acum ma ustura si mai tare. Ce pot as fac?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se poate sa fi fost peruta de lapte, dar ea cand se sparge se transforma in rana. Eu alta soutie in afara de Lansiloh si strans din dinti pana trece nu stiu, din pacate :( Pe de alta parte eu am avut si besicuta de sange, era cad Andrei era mic si nu a prins bine si din cauza atasarii incorecte s-a format. Tot asa am "tratat-o" :( Dureaza cateva zile - o saptamana pana trece :( Rezista tentatiei sa nu ii dai din sanul care doare, sa nu dai in altele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi.am luat ab roller din Decatlon.Roata aia pt abdomene. E f grru de facut cu ea si nu pot sa ma las pana jos dar simt ca lucreaza abdominalii superiori si bratele.Desi cica lucreaza tot peretele abdominal,bratele si spatele. Si vreau sa fac I sanity max 30. Face New si e multumita.Scurt si intens!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fete!

Eu am fost azi la dr si nu e nimic la glanda. Doar lipsa mare de calciu, magneziu, vitamine in general. Iar "nodulul" de se vede la eco e de fapt de la un vas de sange spart. Nimic periculos, il mai urmarim peste 4 luni sa vedem daca e ceva modificat. O luna am de luat calciu+d3, magneziu si Tarosin. Apoi iar la control sa vedem cum stam. Deci am scapat usor, nu mor curand :))

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!  [:)]  [flo2]

 

in sfarsit dupa 2 luni de contract am si eu internet instalat...Cat de greu in sec xxi sa iti acoperi nevoia de comunicare... Mai am putin si uit sa vorbesc romaneste, ca nu prea am cu cine... :((( colegii nemti se comporta "amabil " ca o ranga in dinti... Sehr kompliziert,moncher. Ma bucur sa constat ca toata lumea ( poporul de copii) e fericita, hranita, jucata, kkcita si culcata la timp de mame iubitoare. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...