Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deea, la cat gatesti, nu te apuci sa vinzi? Fa-ti un mini/site, blog... Eticheteaza data de productie si pune anunt. Incepi cu putin, Adica momentan vinzi doar surplusul..nu produci pentru a vinde. Apoi te orientezi in functie de cum vezi ca primesti cereri. 

 

Tu, Monica si Gina ar trebui sa lucrati in gastronomie. Meiner Meinung nach .. (Dupa parerea mea..) :)) asta am invatat aici: spui ce crezi si la sfarsit indulcesti cu .. "dupa parerea mea"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua ,

 

Easy ma bucur ca ai revenit ! Cunosc vremea , cunosc topologia oamenilor ....

 

Deea cred ca sunt mamici care ar cumpara . Eu as cumpara de exemplu :)

Ma bucur ca esti bine !

 

Monic , hai sa fie de bine , sa iti gasești jobul pe plac !

 

Gina se bronzează ...

 

Andrei sta msi cuminte la bărbați si este mai fascinat . Pe tatal meu il striga Tati -tati ... Cum il strig eu ... Nu o sa fie sotul prea încântat :P

Dar daca ii este foame , il doare ceva , striga tare mama :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetelor!

Si Sara s.a facut o vorbareata. De doua zile zice mami si tati, nani, striga dupa copiii cu care se joaca de obicei afara, Ioana(ii zice Ana), Andra (Ada), Rares (ales), Sasha( il poceste cumva si pe asta). Si e foarte sociabila cu copiii, imparte mancarea cu toti, le da jucariile ei, cu Rares se plimba de manuta prin parculet si il lasa sa o pupe pe obraz... Mi.e drag de ea de mor cand o vad.

Acum are iar cateva zile de cand mananca bine, daca ma vede pe mine ca mananc ceva vrea si ea...sa vedem cat o tine. Si e fan pepene rosu, a mancat si ieri si alaltaieri care o felie maaare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...