Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Gina se bronzează ...

Gina a facut insolatie la umbra [smulgpar] [:-)))] [smulgpar]

Ieri dupa amiaza am mers la plaja, am stat aproape numai pe sezlong, la umbra (nu pot intra in apa cateva zile), iar seara m-am trezit cu o durere cumplita de cap, oboseala samd.

 

In weekend am dat o fuga in Bulgaria, la Varna, dar nu am vrut sa stam prea mult, doar doua zile am stat.

 

Copiii sunt foarte fericiti la plaja sau in orice loc de joaca (am descoperit unul fain in parcul Tabacariei, este locul privat al unei terase unde putem sta si noi linistiti sa ne bucuram de..... ceva, iar copiii se pot juca sub ochii nostri).

Noi abia asteptam sa ne intoarcem acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, suntem in sfarsit la munte! Ma bucur ca un copil!

Piticul s-a acomodat cam greu cu camera, insa apoi a inceput marea devastare-a deschis dulapurile, minibarul, a umblat prin bagaje....offf este obositor, nicidecum relaxare.

Vremea este f urata, asa ca azi vom  merge la piscina la Paradisul acvatic. Abia astept sa ii vad reactia.

Eram cat pe  ce sa uit- la multi ani mie! [8)]  [8)]  [8)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani,  Lady! Și distracție plăcută!  Sigur e greu cu piticul după voi, dar eu nu aș pleca în vacanță fără ei nici în ruptul capului,  aș fi stresată că nu știu ce fac și nu m-aș putea relaxa :)

Apropo de vacanță,  nu numai că nu am rezervat nimic,  dar o prietenă din Bg m-a orientat spre o cu totul altă stațiune și începe căutarea de la zero :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Lady si distractie placuta!

Noi o sa mergem pe la jumatatea lunii iulie la mama la tara, la Craiova. Stam cam o sapt, 3 zile sta si sotul cu noi, apoi pleaca. Mi.e groaza numai cand ma gandesc la bagaje, ca eu sunt obsedata cu mancarea, sa gatesc separat pt Sara si trebuie sa ma car cu provizii de acasa, acolo nu am de unde sa cumpar decat strictul necesar. Deci o sa iau toate semintele dupa mine :)).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

La multi ani sanatosi si cu bucurii Lady ! Pocha , in ce stațiune in Bg ? Monic , imi pare rau , sper sa iti gasești cat mai repede jobul dorit ! Noi cred ca tot in zona Brașovului o sa mergem si anul acesta ...

Pomorie. Sau Obzor. Dar cu pruncii ăștia pe cap nu apuc nicicum să stau la calculator să caut...pe tel e incomod,  mă enervează să tot schimb taburi, hărți,  etc

Distracție plăcută celor care sunt în vacanță!  Spor la căutat,  Monica! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...