Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

 

 

La multi ani sanatosi si cu bucurii Lady ! Pocha , in ce stațiune in Bg ? Monic , imi pare rau , sper sa iti gasești cat mai repede jobul dorit ! Noi cred ca tot in zona Brașovului o sa mergem si anul acesta ...

Pomorie. Sau Obzor. Dar cu pruncii ăștia pe cap nu apuc nicicum să stau la calculator să caut...pe tel e incomod,  mă enervează să tot schimb taburi, hărți,  etc

Distracție plăcută celor care sunt în vacanță!  Spor la căutat,  Monica! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

in pomorie am fist eu acum vreo 4 ani... dragut...

Mă uitam că plajele sunt cam mici...Obzor e departe de Burgas și trebuie să treci prin traficul infernal de la Sunny Beach...Acuma mă uitam la Pomorie...are plajă maaaare cu dune de nisip. Sunt în ceață totală. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Te iertam Poca...macar asa zic si eu ca scrieti mai mult :)).

Maddutz pai si plecati fara balerina? 

De gatit...nici eu nu mai stiu...azi am fost tot pe drumuri, am avut pomana tatalui de 6 luni si pe a bunicului dr 6 sapt si la pranz nu a mancat mai nimic, a ciugulit din niste cartofi de ii luasem la pachet facuti la dry cooker cu boia dulce, usturoi, rozmarin. Am avut la mine si mancarica de fasole verde cu piept de pui dar nu a poftit. Dimi a mancat un iaurt cu fulgi de ovaz si o lingurita de miere, la 17 a mancat doua piersici plate si o jumatate de mandarina, iar seara gris cu lapte.

Pt maine fac o ciorbita de curcan cu muuulte legume, iar pt noi peste marinat (poate o vrea si ea). Iar pt seara cred ca o budincuta de orez, ca azi a facut cam moale.

Si sa ma laud ca ne.a iesit un canin!!! Deci avem 8 dinti, 4 masele si un canin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...