Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aveți piscină în parc? Fain! Noi avem doar un lac mâlos plin de gâște și rațe :)

Eu tot caut vacanță și îmi vine să îl bat pe al meu soț care azi are alte pretenții,  să nu fie două camere separate ci apartament. Mno, iar o iau de la început.  Când am timp că Andrei iar e lipitoare,  a avut febră toată săptămâna,  cică de la ureche,  și acum că i-a trecut febra au apărut mucii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da...e tare frumos...plin de copii, iar apa le ajunge pana la genunchi....uit de ei 1-2 ore cat se balacesc acolo...am auzit ca saptamana viitoare va fi si mai cald, asa ca sigur ne mutam in parc...

 

Spor la cautat, Poca....sper sa gasesti ceva care sa va placa....noi (fara mr. sot) anul asta mergem prin Maramures pana la Viseu (la mocanita) si in rest vizite pe la neamuri :)....iar o sa vin mai obosita decat ma duc ;))

 

Multa sanatate lui Andrei....nu se mai termina cu bolile astea...si la gradinita lui Deas e iar viroza si bineinteles ca a luat si el....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti timp si drum incoace, va asteptam la piscinuta :)....mr. sot si-a schimbat de curand locul de munca si nu poate cere deja concediu, asa ca ramane sa mergem de sarbatori impreuna...ar fi mai usor daca ar veni si el, dar asa ma rog sa rezist pe avion cu strumfii :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi. Eu abia acum imi beau cafeaua linistita.

M.am trezit de la 5 ca l.am visat si pe tata si pe bunic si nu am mai reusit sa adorm. Am baut o cafea atunci, pana s.a trezit Sara, la 9:30, i.am dat sa pape si am trimis.o cu ta'su afara sa pot gati. Am facut ciorbita cu legume multeee si piept de curcan, peste marinat si budinca de orez.

Acum am culcat pitica si savurez cafeaua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la noi.Ms fete de urari.Nu stiu ce o mai fi cu jobul asta!o sa vedem!

Deea eu nu stiu de ce te complici sa gatesti( incal separat pt Sara!eu gatesc pt toti si asa comod e!

Nu mai am niciun stres cu mancare! Si Ana manaca bine si aproape orice! Nu.i dau porc(dar a gustat de cateva ori),picant,pui din comert(ffff rar).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...