Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, eu mereu intru sa ma plang la voi de cate ceva. Help, sunt tare speriata. La o saptamana dupa ce mi-a trecut menstruatia am inceput iar sa sangerez. Prima menstra a fost ff redusa cantitativ, acum a fost normala, insa a tinut mult mai mult decat de obicei. Azi este a 6a zi si parea ca se opreste, insa dupa oarece activitati cu sotul a revenit in forta. Am avut mereu CM regulat, 28-29 zile, poate o data pe an sa intarzie 2 zile, dar nu mai mult. Sper sa ajung saptamana asta la dr, insa nu sunt convinsa ca voi gasi loc liber la dr mea asa repede.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am mai avut timp .Si cand sa scriu eram delogata dar n.am mai avut timp sa scriu iar mesajul.

Eu recuperez timpul cu copiii si ii scot afara,mergem in parc.Ieri am facut curatenie.Mi s.a pus iar pata sa arunc niste lucruri si pe altele sa le pun la vanzare.Tb sa arunc masa de infasat a fetei luata de la Ikea ca e reciclata (adica reparata) si nu o pot da cuiva ca ma injura.Dar am folosit.o la ambii copii mult asa ca.Vreau sa pun la vanzare cantarul ca e ca nou,un centru de activitati primit la 1 an si am am.Nu stiu ce fac cu scaunul balansoar de alaptat.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Lady din cate stiu eu, primele cm dupa nastere pot fi dereglate rau de tot. Cu timpul se regleaza. Mie mi.a venit acum pt a doua oara de cand am nascut si a intarziat aproape 2 sapt.

Neata!

Deea, mi-a venit la 6 luni de la nastere si de atunci lunar regulat, aproape mereu la 28 de zile. Primele 3 menstre au fost mai abundente, apoi normal

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica si eu m.am apucat sa vand din ele. Am pus caruciorul la vanzare, ca e ca nou si vreau sa vand si patutul.. Ca e pe post de mobilier de decor. Si apoi sa iau un fotoliu pat sau o canapea micuta, de doua locuri, poate intr.o zi va dormi si Sara in alt loc decat calare pe mine...eu inca sper...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...