Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 998
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu am dat-o in bara ieri. Nu stiu de ce mi-a fost asa de foame , toata ziua am suferit si seara cand am ajuns acasa am zis ca nu mai mananc fructe imi fac o salata. Buna buna cu lamaie , un deliciu dar mi-a provocat i durere de stomac cumplita asa ca pe la 8 si ceva am decis ca daca nu mananc un colt de paine mor asa ca l-am mancat, am sarit si peste sport. Macar nu m-am culcat imediat ca am chibitat la tenis.

Culmea cantarul era -100g dar tot in zona lui 60 asa ca mai am putin si intru in a treia sapt de 60kg :(. Wk asta ii bag cardio la greu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, ceva din salata o fi fost contaminat cu pesticide sau conservanti. Si mie mi-a fost rau ieri de la legumele la abur (cu sos homemade de dovlecei cu usturoi) de la pranz. Dupa alea am mai mancat un mar pe la 7 si un avocado pe la 8 si m-am culcat cu o foameeee. Azi am zi de proteine, asa ca mananc preponderent tot legume. Mi-am luat si ceva mozzarella pt pranz, sa vedem cum ma impac cu ea. Ieri define lower part de la PiYo, azi 30 min eliptica si 1 h de pilates la sala. Poate o conving pe tanti sa facem cu mingile alea mari, ca e tare eficient. Edit: am scos excesul de "ceva" din prima fraza [alcool]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...